Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Goooood Morning!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taaa kilka słów o sobie... eeeech...
Dawniej można mnie było znać jako MrRadzio - ten co obiecał na Gramytatywnie 2016 że za rok wpłaci 200 funtów (zobaczymy czy się uda Winking). Obecnie przestałem się kryć z moją nową toższamością... ale po kolei.
Moje zainteresowania to nieprzerwanie od lat gry i komputery. Chociaż z tego drugiego nic nie wyszło to otworzył się dla mnie nowy etap - obecnie zaczynam pracować jako kucharz (życie zaskakuje - prawda?) i czuje się tam naprawdę fajnie. Ale to nie zainteresowanie - wróćmy do gier. Kocham gry RPG a najbardziej Gothica 1 i 2... Ostatnio zaś zacząłem wracać do klasyków FPS - Medal of Honor Alied Assault czy Return To Castle Wolfenstein. A dawniej lubiłem strategie jak seria Heroes of Might and Magic czy Warcraft. Czas wolny spędzam "produkując się" na YouTube - tworzę recenzje gier powszechnie uważanych za złe ale też potrafię wkurzyć się na jakiś fragment gry (nawet mimo tego iż ją kocham - patrz Mafia i jej misja wyścigowa).
To chyba wszystko z ciekawszych rzeczy. Mam nadzieje że zacznę się udzielać tutaj w miare regularnie Winking
Wqrw Dudę dzidzia.gif Nie Wqrwiaj Dudy
(26-10-2017, 05:09)Wqrw Dude napisał(a): [ -> ]Kocham gry RPG a najbardziej Gothica 1 i 2...

Ojej, to chyba zbyt wielu kolegów tutaj nie znajdziesz Chyba Polygamia!
(26-10-2017, 14:25)Grodek napisał(a): [ -> ]
(26-10-2017, 05:09)Wqrw Dude napisał(a): [ -> ]Kocham gry RPG a najbardziej Gothica 1 i 2...

Ojej, to chyba zbyt wielu kolegów tutaj nie znajdziesz Chyba Polygamia!

Baldurs Gate, Icewind Dale, Lionheart, Pillars Of Eternity, Skyrim... Mam jeszcze wymieniać dalej co mi się też podoba? Winking  Co do Gothica - tu bardziej chodzi chyba o nostalgię (w końcu pierwszy raz widziałem go mając jakieś 7 lat a zagrałem mając 12).
(26-10-2017, 15:33)Wqrw Dude napisał(a): [ -> ]Co do Gothica - tu bardziej chodzi chyba o nostalgię (w końcu pierwszy raz widziałem go mając jakieś 7 lat a zagrałem mając 12).
Nostalgia to zła kobieta była - ani wierna, ani piękna.

Dopefish Lives! /
konrad sie niebzna
Widzę błąd w "Kocham gry RPG a najbardziej Gothica 1 i 2...", powinien tam być Morrowind i Oblivion
tomzacz sie niebzna
sam sie niebznasz
(27-10-2017, 00:06)tomzacz napisał(a): [ -> ]Widzę błąd w "Kocham gry RPG a najbardziej Gothica 1 i 2...", powinien tam być Morrowind i Oblivion

Ooooo - albo fan TESa (czytaj "ktoś kto się angażuje w wojne a'la Play Station vs xBox) albo troll Winking No cóż - grałem i... nie spodobało mi się... Oprócz Skyrima ale i tak mało co w niego przegrałem.
Widzę Baldur's Gate to propsuję kolegę.