Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Secret Santa 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Secret Santa 2017
Co to Secret Santa?
“Secret Santa to popularny za granicą format świątecznej "zabawy". W jej ramach użytkownicy danej społeczności wysyłają sobie wzajemnie prezenty na Święta. Takie prawdziwe. Pocztą. Jeśli bawiliście się w "mikołaja" w szkole, to na pewno wiecie o co chodzi.” ~ Dark Archon 2016 Torll
 
Fajna sprawa, mogę wziąć udział?
Udział mogą wziąć aktywni użytkownicy forum (które założyły konto przed 1 Czerwca 2017). Jednak ostateczna „lista osób” będzie weryfikowana.
 
Zasady:
1. Zapisz się wysyłając maila na [email protected]
2. W swoim zgłoszeniu podaj:
- swój nick z forum
- adres wysyłkowy wraz z imieniem i nazwiskiem i numer telefonu dla kuriera
- informację czy zgadzasz się wysłać prezent za granicę
3. Biorąc udział w Secret Santa ZGADZASZ się na przekazanie twojego adresu i danych osobowych osobie, która cię wylosuje!
4. Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 listopada do 23:59.
5. 26 listopada zostaną rozlosowane adresy i wysłane emaile z dalszymi informacjami.
6. Sugerowana cena prezentu ~50zł z wysyłką. Jeśli jesteś Bogaczem z Wysp™ to możesz wydać więcej.
7. Wyślij prezent przed 15 grudnia, by dotarł do odbiorcy przed świętami.
8. ZACHOWAJ PARAGON I/LUB DOWÓD WYSYŁKI jako dowód udziału na wypadek nieprzyjemności.
9. NIE ZDRADZAJ czyim jesteś "Mikołajem", niech to będzie niespodzianka!
10. Gdy otrzymasz swój prezent, zrób mu zdjęcia i podziel się wrażeniami w tym wątku!
11. Gdy twój cel otrzyma prezent i sobie tego zażyczy, możesz teraz zdradzić, że byłeś Mikołajem
 
Zachęcam do odwiedzenia wątek Secret Santa 2017 – Przedstaw się! w którym możesz opisać swoje zainteresowania, preferencje, etc aby pomóc nakierować swojego „Mikołaja”.
Zaraz, a gdzie nakaz nakręcenia filmu? Angry
Emaile wysłane. Jak komuś nie doszedł niech sprawdzi w Spamie. Jeśli dalej nie ma, niech pisze na [email protected]
Odbieram paczkę, myśląc, że mi zamówienie na konwent doszło, a tu [SZOK, NIEDOWIERZANIE] - za mała paczka jak na 6 kubków. Myślę se - kurczę. To może coś innego.
Okej. Otwieram. Z zaciekawieniem obserwuję co znajdę na wierzchu po otwarciu.
Nagle, po rozdarciu góry widzę... Haribosy Smilling-Ballsy. Myślę "O kuźwa." I od razu skojarzyłem, że to przeca Sikret Santa. Po chwili zorientowałem się również, że na bokach pudełka jest ślicznie wypisana informacja, iż to prezent Heart .
A co znalazłem w środku? Poza wspomnianymi łakociami... Więcej łakoci Heart Zawsze lubiłem jaja ... ... Czekoladowe ( ͡° ͜ʖ ͡°). I to jeszcze na bogatości Milkowe~. No i ten. Nie umknęło mi duże zielone pudełeczko. Te kolory może mieć tylko jedna marka. Jak łatwo się domyśleć, bądź też nie, było to coś Zeldowego. Oj taak~ Licencjonowany ten duży kubek z The Legend of Zelda.
Otwieram pudełko i... Więcej cukierków Cute . Lubię duże kubki. Ale. Kuźwa jak to nie można myć w zmywarce ;-;... Jakoś przeżyję. Liczę, że można w nim pić herbatę? Bo po zalaniu coś jakby chrupło, że aż się bałem, że coś się stanie... Ale nic się nie stało i suprajs mi się podoba Heart

[Obrazek: Ri3xlDk.jpg]


Oczywiście taki kubek zasługuje na herbatę Na Bogatości :testo:

[Obrazek: NT7r5uF.jpg]

Cute_Winking /
Doszła paka w ślicznej kopercie:

[Obrazek: Yylig5Y.jpg]
(fajnie jakby był faktycznie znaczek z narysowanym Gruńkiem Laughing )


No a w środku:


[Obrazek: RdDdaPn.jpg]
 Białą czekolada od Wedla ( <3 ), słono-słodka czekolada tyż od Wedla i tyż biała (zawsze chciałem słonych słodkości spróbować) no i gierka - Luigi's Mansion 2 na 3DSa (nówka w folii). Luigi najlepszy jak wiadomo no i przyznam, że zawsze chciałem w to zagrać tylko nie miałem okazji, więc ogólnie - prezenty jak najbardziej udane i dobrze trafione! Grinning
Tegoroczny mikołaj zaskoczył mnie bardzo. Spodziewałem się gry, pluszaka, albo nawet paczki kart, ale książki się nie spodziewałem. Na szczęście nie da się powiedzieć, że bym zostałem zaskoczony negatywnie, wręcz przeciwnie. Szczególnie, że opowiadania zawsze były dla mnie łatwiejsze do czytania niż powieści  Heart
[Obrazek: 0llqIKp.jpg]

I jeszcze jedna niespodzianka - po otworzeniu książki pokazało się to:
[Obrazek: IMG_20171208_143754.jpg]
Heart Heart Heart
Wracam do domu po imprezie firmowej a tu czeka na mnie wielka paczka, otwieram a w niej słodycze, koperta i mniejsza paczka, otwieram a w niej jeszcze mniejsza paczka, a w środku słodziuteńki kubek z eevee-rodzinką Heart + podstawka Smiling Idealne na korpo-kawkę Grinning
Dziękuję mojemu Sekret Satanowi za życzenia Winking
[Obrazek: uPDNV8c.jpg]
OMG OMG OMG! Wiem że mój Santos chciał nagranie rozpakowania, ale mam taki kołowrotek w pracy i wracam tak późno, że musiałabym z rozpakowaniem czekać do nowego roku!!!
Dziękuje mój Santosie! Jeszcze nigdy w życiu nie spędziłam takiej ilości czasu z pudełkiem Laughing z każdej strony jakaś ukryta wiadomość, dawno się tak nie uśmiałam Heart
A prezenty idealne Heart (PS jednej czekolady już nie ma....)
Witam i pozdrawiam
Dzięki Sekretny szatanie za dary z niebios.

Fajny bootlegowy kubeczek na którym jest napis K I C E K, ale to chyba od:
K - Kurwa jebać tę grę, kto wymyślił LANES
I - Izi FC
C - Cholera znowu altstrumming
E - Easy FC
K - Konsola scrashowała przy ostatniej nutce

A i słodycze
Na zdjęciu jeszcze są Kappa

[Obrazek: KZwQWZg.jpg]
Dzisiaj dotarła do mnie paczka od Secret Santa™. Podczas otwierania pudełko zaczęło mi wibrować. Zdziwiony i lekko przestraszony kontynuowałem rozpudling™. Na samym wierzchu znalazłem list
[attachment=722]

Po zdjęciu folii bąbelkowej wydobyłem
[attachment=723]

oraz Whooooooa. 
[attachment=724

Już znalazłem miejsce dla niego w pokoju
[attachment=725]

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować mojemu Secret Santa za wspaniałą paczkę. Jestem niesamowicie zadowolony z tych prezentów. Jeszcze raz dziękuję Heart
[Obrazek: oy5zniF.jpg]
Doszedł i mój SS Warp Speed
Dostałem sporo promo gierkowego stuffu, więc I'm OK with this.
-figureczki z Destiny oraz z WW2 (Ten żołnierz jest świetnym stojakiem na telefon) 
-steelbooki z GhostRecon i For Honor
-trochę animu Ghost in the Shell na DVD
-opaska z Fifki, która o dziwo jest też pendrajwem
oraz trochę słodkiego mlemu.

Żadnej z tych rzeczy jeszcze nie posiadałem, więc trafione idealnie Party!

Dziękuję bardzo mojemu Sekretnemu Szatanowi!
[Obrazek: e566b75754.jpg]

>Ten moment kiedy nagrałeś odpudełcznik, ale nie możesz go wrzucić bo wessało ci kabel od aparatu a twój komputer nie ma czytnika kart pamięci Fffuuu

Tak czy owak fajna paczuszka, strasznym herbaciarzem nie jestem, ale też dobrej herbatce nie powiem nie. A kubeczki i słodkości to przyjmę w każdej ilości Heart

Dziękuję Pan Tajny Mikołaj! Aww_2
Po wielu przebojach dotarła i moja paczka:

Bardzo ładnie zapakowane pudełko:

[Obrazek: bAXOQ4g.jpg]

Liścik z Gunoooo:

[Obrazek: VVwAWhQ.jpg]

Jeśli zaraz polecą hejty, że mój ss się przyznał, powiem tyle- przez przypadek sama się dowiedziałam zanim jeszcze paczka do mnie przyszła

Stałam się posiadaczką jedynego w swoim rodzaju LootGamingu:

[Obrazek: tStB9LT.jpg]

A w nim prezenty z cyklu "a dupa rośnie", ale nie narzekam, bo lubię Smiling Do tego herbatki owocowe Heart , lootgamingowy plakat z TLoZ BoW, notesik (choć się zdublował to się przyda) i magnesy na lodówkę z Dizzym i z czegoś, o czym nie mam bladego pojęcia Winking

[Obrazek: fC3r3CF.jpg]

Znalazło się tez coś dla Benia, który w tym miejscu pragnie bardzo podziękować i któremu chyba szczęka opadła z wrażenia, bo jedyne, co mi napisał jako reakcję, było "o kurwa"

[Obrazek: lrl6wbS.jpg]

Dziękujemy oboje Smiling

Aha, GLS ssie Grinning
Ktoś idealnie trafił w mój gust. Dziękuję sekretny mikołaju, paczka 10/10.
Poniżej low quality unboxing

No elo!

Mój SS się postarał i nie tylko trafił w moje gusta ale także postarał się poszerzyć moje horyzonty.

A więc dostałem rysunek/plakat mojej waifu z Overwatcha na wall of fap:

[Obrazek: OtdBpkK.jpg]

Dostałem także kolorowanki (chyba jakieś arabskie bo od lewej strony są rysowane), które chętnie poczytam jako, że interesuję się komiksem, a nigdy nie czytałem mangi arabskich bajek i ciekawy album muzyczny, który także chętnie sprawdzę bo lubię eksplorować różne niepopularne gatunki:

[Obrazek: XyRbWv3.jpg]

Oraz kupę słodyczy i miłych życzeń od mojego SS:
(Propsy za żelka w kształcie burgerka, pewnie Archon teraz mi zazdrości)

[Obrazek: n9ph5X1.jpg]

Dostałem również drugi list zapakowany w SUPER SECRET kopertę gdzie została ujawniona możliwa tożsamość naszego SS, ale dla jego bezpieczeństwa i (jego rodziny) nie pokażę jej tutaj. Będziecie musieli niestety poczekać aż sekretny agent sam się odtajni.
PS. w tym poście jest ukryta jego tożsamość znajdź ją!!! Wielki dzej paczy
https://imgur.com/a/eRMGA

Nobody expects Secret Santa inquisition!

A więc ten, paczka zawierała następujące itemy:
-Książkę "Spowiedź Hitlera" +15 do wiedzy wojennej
-Grę PC Sky Defender +10 do lotnictwa
-Notes z motywem Star Wars, który odblokowuje możliwość zapisywania questów
-Zestaw zielarza składający się z 3 puszeczek z herbatą
-Różne itemy regenerujące zdrowie

Powiem,że paczka trafiła dobrze w moje gusta Grinning Książkę od razu daję na pierwsze miejsce w backlogu, a herbatki wypiję szybciej niż zdążycie umrzeć w Dark Soulsach Torll

Dziękuję Pan SS! Heart (przy tej książce brzmi to dziwnie Torll )
AAAAA! Zajebiste   Party! Dziękuję Heart
[Obrazek: zonlSWE.jpg]
[Obrazek: 5Nf4Qsz.jpg]SS trafił całkiem w moje gusta, cóż tu dużo mówić - jest kaseta, jest coś związanego z wyścigami i jest gra na drewniane PCty Smiling
[Obrazek: TeNuIT4.jpg]

Dotarł i mój Sekretny Szatan i totalnie zrobił mi dzień Whooooooa.

- Dishonored 2 (ale będzie grane)
- wiedźmiński medalion (prawdziwy! wibruje jeśli w pobliżu jest mlem)
- 2 czekoladowe mlemy (mlem!)

Wielkie dzięki dla Sekretnego Szatana za przezajebisty prezent Party!
Aż ciężko mi znaleźć słowa Wow! 
[Obrazek: bR71V81.jpg]
Genialny dobór słodyczy, baton zniknął w ciągu minuty od otwarcia paczki(resztę mimo wszystko postaram się zachować do gwiazdki, choć wiem że to niemożliwe) do tego nowiutka gierka - podobno jeden z najlepszych tytułów na deesa, wielkim fanem Star Treka Firefly nie jestem ale lubię vintage rzeczy, a ten Jar jar jest piękny.
Do tego wpadł taki o to liścik Heart Heart Heart
[Obrazek: NdfztxG.jpg]
Nikt jeszcze nie dał mi w prezencie eroge Poker Face ale skoro jest od Mikołaja to musi być świetny, już sama stylistyka nawiązuje do klasyków jak Higurashi czy Clannad. https://www.jastusa.com/media/catalog/pr...ot_1_4.jpg
Na prawdę nie wiem co powiedzieć, strasznie się cieszę z ciekawej paczki, dziękuję Smiling
[Obrazek: NpyC1A5.jpg]
Dziękuję mój szatanie z północy polski za wspaniałe prezenty. Manga i gra - 100% trafione w mój gust Heart
Mój Mikołaj idealnie trafił z prezentem Grinning nie wiem skąd wiedział, że zbieram modele samochodów ^^ i te przepiękne Ferrari!!! Kocham Heart
https://imgur.com/a/DYx3B
[Obrazek: asD4dHg.jpg]

Damnnnn, takiej super giery to ja się nie spodziewałem. Prezent mi przypadł strasznie do gustu i jestem zachwycony, że mój sekretny mikołaj mi nie wysłał generic shitu jakim są kubki.

Dzięki wielkie mikołaju! Gierę na pewno ogram po raz już 3 chyba, tym razem w odświeżonej edycji. Akurat tym bardziej spoko, że chciałem sobie kupić kiedyś tego remastera.

A to ciacho mi się chłodzi w lodówce póki co.
Dziś doszła do mnie paczka od mojego SS. Trafiona idealnie! Zapas muliny zawsze się przyda [Obrazek: Smiling.png]  odkąd pamiętam chciałam mieć szopa, ale rodzice nie chcą się zgodzić na psa a co dopiero na takie zwierze [Obrazek: Childish.png] Do tego ten kubek z autografem Qzaka [Obrazek: Heart.png] Dziekuje ci mój Mikołaju [Obrazek: Heart.png]

[Obrazek: KfTkNyN.jpg]