Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
O co chodzi?
Ponieważ nie wszyscy znamy się osobiście, w tym wątku możecie się przedstawić i pokrótce opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.
Jest to temat OPCJONALNY -- nikt nie musi w nim pisać, a wybrany "Mikołaj" nie musi korzystać z zawartych tu postów.
Jeśli jednak okaże się, że zabrakło komuś inspiracji, być może będzie mógł skorzystać z tego wątku w celu inspiracji.

NIE PODAJEMY konkretnych produktów.
Informujemy wyłącznie o szerokich zainteresowaniach i nie nakierowujemy na konkretne prezenty!


UWAGA! ZANIM ZGŁOSISZ SIĘ DO SECRET SANTA PRZECZYTAJ REGULAMIN!!!

REGULAMIN: http://forum.arhn.eu/Temat-Secret-Santa-2017
No eloszka.
Lubię kotki, gierki i chińskie bajki.
No siema, lubię chinskie bajki, "chinskie gierki" też i dobre żarełko. Posiadam PS4, PS2, PSP i PC jakby to komuś pomogło. I to w sumie tyle Kissing Liczę że mój sekretny adresat będzie bardziej wylewny Laughing
No cze o/
Tylko Nintendo biedaki Heart. Praktycznie od każdej firmy mam konsolę. A jeśli teraz nie mam, to na... może na pewno kiedyś dorwę ._. . Jak chodzi o gry to głównie na konsole~
Gadżety związane z konsolami zawsze spoko Heart (kryptofan Segi i Sonica i Nights~)
Książki - uwielbiam, ale nie gustuję w fantastyce - i to bardzo nie gustuję.
A jak chcesz na prawdę mnie zaskoczyć i udowodnić, że jesteś świrem - Club Penguin. Taka gra kiedyś była. Da się wyrwać jeszcze z niej gadżety. Ale nie kary. Bo mam ich za dużo :U.
Poddam edycji jak sobie przypomnę. :F
No elo!

Lubię chińskie bajki, gierki, jedzenie i samochody. Posiadam PC i PS4, ale nie miałbym problemu z emulacją np. PS2. Moimi ulubionymi rodzajami gier są RPG i JRPG, a szczególnie uwielbiam serię SMT. Oprócz tego lubię także gry planszowe i karcianki oraz dobre drinki. Nie gustuję w książkach oraz słabych gierkach.

Jak będę chciał coś jeszcze dodać, to zedytuję.
Witajcie!

Jestem fanem sportów motorowych i Nintendo. Posiadam GB, GBC , DSa, 2DSa, drewnianego PCeta i mojego starusienkiego ThinkPada T41. Szczególnie lubuję się w Pokemonach i ścigałkach z okresu 95-05. Jestem też fanem kaset magnetofonowych, ale poza tym muzyka to tak nie bardzo Grinning
Jestem fanem gier nintendo i pokemonów (w szczególności karcianki pokemon). Moimi ulubionymi pokemonami są gardevoir i garchomp. Poza tym lubię rysowac w wolnych chwilach w digitalu.
Dzieeeń dobry! o/

Moje zainteresowania to historia (głównie średniowiecze, ale 2 wojna światowa też spoko), chemia i muzyka metalowa, a i dobrym anime też nie pogardzę.Do grania posiadam laptopa (który nie jest najwyższych lotów, więc gram na nim na emulatorach,a także gry online i starsze tytuły), PS2, PSP, DS lite oraz SNES-a. We wszystkie gierki ssam ostro ale jeśli miałbym wybierać ulubiony gatunek to były by to chyba gry RPG, hack 'n slash oraz trochę FPS.
W tym roku i ja się bawię. Uwielbiam książki- fantastyka przede wszystkim, ale uniwersum Metro o dziwo też mi podchodzi. W swoich zbiorach mam Piekarę (inkwizytor), Bretta (cykl demoniczny), Ziemiańskiego (Achaja z Pomnikiem), niewiele Pilipiuka (Oko jelenia), panią Maas (cykl o Zabójczyni). Lubię puzzle (1000 elementów i w górę), muzykę rockową, śpiewanie, czekoladę, herbaty owocowe, kawie domowe i kolorowanki. Posiadam PS4, WiiU i PieCyk, GBA SP i 3DSa Smiling Największą kolekcję gierek mam z serii TLoZ Winking Jak mój Secret Santa pomyśli, będzie wiedział gdzie uzyskać konkretną podpowiedź co do prezentu Smiling
Elo,

Lubię kotki, Sailor Moon, Pusheena, Snoopiego, żelki Haribo, gierki (PC, PS4, PS3, PS2, Wii U, 3DS), pizzę, Uniwersum Pieśni lodu i ognia, literaturę rosyjską oraz angielską z epoki romantyzmu.

Pozdrawiam serdecznie Pusheen The Cat
To ja tez chce! Jestem kotem, lubie koty i kokoszki, CZEKOLADE mleczna w kazdej formie i postaci (im więcej tym lepiej!). Lubie tez rysowac i biegac, uwielbiam cieple skarpety Heart i to chyba tyle, bo z gierek wszystko mamy PS3 Has No Game
No elo,

Kocham Formułę 1 i jeździć samochodem, lubię gierki na PC(szczególnie GTA i ścigałki), kostki rubika, słodycze, pizzę i granie na telefonie podczas nudnych wykładów. Jeżeli ktoś myśli o koszulce to rozmiar M. Winking Interesuję się astronomią i historią (najbardziej 2 wojna światowa)

Pozdrawiam cieplutko Smiling
Siemka!
Interesuje się Informatyką, Polityką i Językiem Angielskim Winking
Lubię Kakałko, naładowany telefon i chińskie gadżety
Także szanuję Pegazusy, Tłuściutkie Big Maki i Chłodną Cole Laughing

To tyle ode mnie, dzięki Happy_2

--
Dark Archon:
Hej, kolego. Zgłaszasz się do Secret Santa i chcesz, żeby ci ludzie wysyłali prezenty, a nawet nie przeczytałeś regulaminu?
Rzucam ci grube ostrzeżenie na konto. W zabawie mogą brać udział wyłącznie użytkownicy z półrocznym stażem na forum.
Witajcie!
No to tak: lubię wyścigi wszelakiego typu, a jak wyścigi, to też fajnie by było zobaczyć fajną symulatorową ścigałkę na biedalapka. Poza tym muzyka, chińskie bajki (dopiero zaczynam, a i też przez studia nie mam za bardzo czasu) , programowanie ("Symfonię..." Grębosza posiadam, ale na pewno się ucieszę z literatury do nauki innych języków) i wszelaka elektronika.
To tak po krótce. Liczę na dobry stuff od mojego Satana ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No elo,
Jestem Stefan, mam bana na shoutcie i studiuję informatykę.
Jestem fanem i tryhardem Overwachyka (najlepszej gry ever), czytelnikiem komiksików amerykańskich (Są fajne bo mają obrazki w przeciwieństwie do książek, których nie lubię Torll ) i wielbicielem gierek japońskich (Persona is love, MGS is life). Sam posiadam PS4, 3DS i Wooden PCMRa. Od pewnego czasu kolega nawet zachęcił mnie do otrzymania wylewu i obejrzenia anime; nawet dobrze się bawiłem.
Dzień Dobry jestem Mkali i lubie grać i kolekcjonować gierki (PS4, PS2, PS1, PC, 3DS, DS, Wii, X360, GBC). Jestem wielbicielem gier muzycznych, shooterów, a w szczególności survival horrorów. Co by tu jeszcze... lubie gotować, uwielbiam śpiewać i kocham One Piece oraz Dragon Ball. s
Słodycze? Zawsze i wszędzie!  To chyba wszystko.
Dzień doberek! Jestem [wiadomo-kim-bo-widać-nick-lol] i lubię gierki. PC, 3DS, za niedługo PS3 wystarczają mi na razie. Lubię gry z dobrym gameplayem, platformówki zwłaszcza (Cave Story, Cuphead), ale i też takie bardziej z dobrą fabułą lub/i feelsami. Lubię też Grunia (Grodek triggered), gorącą czekoladę, Overwatcha, Bojacka Horsemana, może czasem chińskie bajki (ale to raczej rzadko) i informatyka. No i ofc słodycze :3
Co by najlepiej dla mnie kupić:
- książki (fantasy, kryminały, horrory, coś okołogrowego może (może coś w stylu Wojen konsolowych Blake'a J. Harrisa czy Legend of Localization. Pratchetta nie bo mam wszystko :p )
- gry (najlepiej na konsole Nintendo [DS, 3DS], Sony [Vita, PSP], może PC [ale jakieś retro lub coś mało wymagającego najlepiej]; konkretniej platformówki, indyki, roguelike'i)
- coś od serca

No to tyle tam starczy, jak ktoś mnie zna to skuma co mi kupić chyba. Do widzenia.
No elo!
Jestem Piro i zostałem ponownie rycerzykiem Sony po zakupie PS4 w tym roku.
Z konsol posiadam jeszcze PSOne, PS2, PSP i Xboxa360.
Jakimś wielkim fanem chińskich bajek nie jestem, ale do Dragon Balla mam wielką słabość.
No i dalej pogrywam sobie w MTG Torll

Czytam też komiksy (głównie X-meny i Batmany) oraz lubię jeść żelki i wypić dobrą herbatkę lub kawkę Me Gusta
Noooo witam,
Tu Kicaken.

To wszystko co przyszły sekret mikołaj powinnien wiedzieć,
elo.


By nakierować co lubie to, mam i ps4 i xbox one. Rock Bandy zawsze w moim serduszku. Lubie kotki, lubię rzeczy zrobione własnoręcznie, jakieś papercrafty/origami. Dla mnie wystarczy sam gest zrobienia prezentu.
Ale taki czek na 10 tys bym nie pogardził
Siemka.
Informatyk pececiarz co kocha także Nintendo.
Woodstock is Heart
Mam zaciesz ze wszystkiego Grinning
Wololo
Ze sprzętu mam 360 Has No Game PSX, PS2, PS3, PSP, Vite, DSa, GBA, Wii i 3DSa. A tak poza tym lubię czytać w szczególności fantastykę: Pilipiuk (nie mam 2 ostatnich Wędrowyczów), Ziemiański (z pomnika mam 1, 4 i 5 tom), Grzędowicz (cała seria Pan lodowego ogrodu) ale Piekary jakoś nie daję rady i Sapkowski to buc. Z muzyki słucham metalu (poluję na płytę Slipknot Slipknot Grinning, ale Nocny Kochanek też byłby na miejscu). MAM UCZULENIE NA CZEKOLADĘ, ale żelki będą na miejscu jak najbardziej.
No elo! Jestem Szopciu. Lubie Szopy. Ze sprzetów od niedawna jestem posiadaczka Nintendo Ds i PS4 Uwielbiam Tetrisa i Mega Mana. Lubie czytac. Zwlaszcza ksiazki Johna Greena i fantastyke. Lubie rysowac i robic opaski z muliny.
Typowy nerd aka facepalm here. Lubię nerdowskie gadżety(powerbanka, pendrive, kundla czy DICE+ już mam Chyba Polygamia! ) i klasyczne filmy/książki, ale nie zbieram ich dzięki mocy #cyfrowejewolucji(chyba że jakieś fancy kolekcjonerskie edycje), gierki też lubię, moje ulubione serie/tytuły to Pokemon, Pikmin, Persona, SMT, TLoU, Fallout, FTL, Fate(i pewnie jeszcze kilka o których napiszę jak mi się przypomni). Z konsol posiadam: GB(wszystkie), DS, NES, SNES, N64, NGC, Wii, PS1, PS2, XBOX, Saturn, Vita. Uwielbiam VN, RPG i dobre platformówki ale nie pogardzę też grami z innych gatunków (poza bijatykami, wyścigami i sportówkami). Rozmiar koszulki L albo M Smiling
Nerd lubiący gry i i nintendo i Sony i retro i gadżety i kochający pokemony. Książek nie lubię, bo nie czytam. Animu trochę też lubię (Persona-fan).
Stron: 1 2