Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Figurki Street Fighter II vs Transformers
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
TakaraTomy, firma odpowiedzialna za projektową stronę większości zabawek Transformers, jest znana z zamiłowania do mieszania TFów z najróżniejszymi i nie zawsze oczywistymi markami, o czym przekonali się fani Gwiezdnych Wojen, komiksów Marvela, Disneya, Hello Kitty, i nie tylko. Jakiś czas temu mieliśmy nawet Optimusa Prime'a i Megatrona zmieniających się w Playstation i Megadrive'a. Parę dni temu do tego grona dołączyła też gra Street Fighter II, i w maju 2018 TT wyda w ramach swojej japońskiej platformy zakupowej dwa zestawy versus, gdzie do walki stanie Ken i Chun Li oraz Ryu i M. Bison. 

W dużym skrócie, Ken i Chun Li zmieniają się w samochody, a Ryu i M. Bison są trójzmienni (kolejno ciężarówka-cysterna/samolot i czołg/ samolot), a ze względu na figurki źródłowe z których ich zrobiono, poza Chun Li każdy Uliczny Wojownik ma głowę zmieniającą się w mniejszego robota, która może wsiadać do pojazdu zrobionego z reszty figurki.

Zdjęcia zabawek można zobaczyć tutaj: http://news.tfw2005.com/2017/11/22/stree...ges-353934

I jest to coś tak dziwnie niespodziewanego, że aż może komuś przypadnie do gustu. Osobiście nie będę się w te figurki zaopatrywał, ale pomyślałem, że może Was to zainteresuje jako ciekawostka Smiling