Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kebab Corner!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




Witam!
W tym miejscu wszyscy forumowi koneserzy kebabików mogą się podzielić swoimi mini-recenzjami baraninki w bułce, falafelów w naleśnikach albo miesianych-miesianych! Zdjęcia, nazwa lokalu i ocena zawsze mile widziana!
Zdjęcie musi być obowiązkowo, inaczej admirał jachaś was dojedzie I can see my house from here!
Dzisiejszego dnia miałem okazję odwiedzić kebiora z mojego Rodzinnego miasta w Siemiatyczach.
Mały doner kebab mieszczący się w centrum koło Ronda Solidarności serwuje dośc przepyszne dania w boxach, rollo oraz bułkach.
Dziś skusiłem się na kebabika w boxie z mięsem mieszanym (Baraninka i kurczaczek) i sosem mieszanym. W środku znajdowała się również surówka oraz fryteczki. Musze przyznać, że serwują tam zaprawdę zacnego kebabika. Mięso nie jest papierem, a jest wręcz bardzo dobre jakościowo. Surówka to nie typowa kapustka tylko różne warzywka od pomidorka, oliwek po równe kiełki(Co prawda ogórek kiszony mnie nie przekonuje, ale ładnie komponuje się z resztą). Frytki, które były prosto z frytkownicy, więc nie były rozmokłe jak to w kebabikach bywa. A to wszystko za jedyne 8 zł, wersja z samym kurczakiem kosztuje 7 zł. Z pewnością zawitam tam jeszcze nie raz.
Mocne 8+/10 z mojej strony.
[Obrazek: l4c9T19.jpg]
Powracam do Kebab Corner, żeby Wam polecić dobrego Kebabika w Warszawie.
Sapko Kebab to lokal, który mieści się na Aleji Jana Pawła II 46/48 i jest czynny całodobowo.
Miejsce jest dość popularne, nie tylko z powodu okolicznych sex shopów ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale także ze smakowitego kebabika.
Razem z koleżanką dorwałem się do talerzu kebab z kurczakiem. Mięso nie miało sztucznego posmaku, jest wręcz bardzo dobre jakościowo. Tak samo jest z frytkami. Dodatkowo do swojego talerza otrzymałem jak widać trzy rodzaje surówek i osobiście uważam, że najlepsza była z marcheweczki. Oraz najważniejsze... zajebiste sosy, które dajesz według własnego uznania! Przy każdym stoliku masz sosy i możesz lać ile chcesz! Cenowo jak na stolice jest dość atrakcyjnie, za swój dość sporawy talerz kebab zapłaciłem jakieś 20 zł. Mocne 9/10 Polecam serdecznie! 
[Obrazek: S0lWBXl.jpg]