Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nintendo Labo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co sądzicie o najnowszej propozycji Nintendo na switcha? 

https://www.youtube.com/watch?v=P3Bd3HUMkyU

Moim zdaniem propozycja całkiem ciekawa, odstrasza mnie jedynie według mnie mocno zaporowa cena. 60-80$ za karton to jednak całkiem sporo. Z drugiej strony dobre zobrazowanie ogromnego potencjału joy-conów. A wy co o tym myślicie?
Zakochałem się, kupuję co najmniej 10, 2 dla siebie, 8 na sprzedaż za 20 lat jak to będzie warte tyle ile dziś jest warty ROB.
A tak serio, to niezbadane są toki myślenia nintendo ale pewnie będzie fajne (zwłaszcza pianinko Happy_2)
Moim skromnym zdaniem aby projekt odniósł sukces to:
  • modele kartonowe powinny być bardzo łatwo dostępne (nie tylko w sklepach z grami) i w niezwykle niskiej cenie,
  • gry musiałyby przyciągać zarówno dzieci jak i rodziców na dłuższe godziny,
  • użytkownicy musieliby się masowo chwalić swoimi projektami w możliwie największej liczbie serwisów społecznościowych.
A jako element humorystyczny dodam:
[Obrazek: aBxQ2pD_460s.jpg]

Winking
Labo już jest sukcesem a jeszcze nie wyszło, wczoraj amazon uk na liście najpopularniejszych itemów co drugi miał któryś zestaw Labo. Nawet cena nie odstrasza nabywców.


[Obrazek: 8FsuFAX.png]
Bardzo fajny i innowacyjny sposób na przywrócenie dawnej rodzinnej zabawy, którą pamiętam jak byłem dzieckiem.
Gdybym sam miał dzieci to na 100% bym kupił, a jako że jestem dorosły i nie mam dzieci to sam sobie chętnie bym kupił do zabawy i po wspominania starych czasów. Bardzo fajnie, że połączyli współczesną technologię z czymś kreatywnym, a nie ciągłym odmóżdżaniem dzieci w tabletach i gierkach.