Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pytanie dotyczące blokady regionalnej w 3DS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie czy gry DS mają blokadę regionalną na 3DS. Wiem że gry 3DS mają ale jak jest z grami otwarzanymi z DS. Czy są niektóre produkcje którę mają tą blokade??? Czy gre np Pokemon Platinum czy Pokemon Black\White otworze wersję np z regionu USA czy muszą być tylko Europejskie???
Niektóre produkcje z NDS posiadają blokadę tak jak mówisz, są to tytuły z funkcjami DSi enhanced, informacja o tym że do nich należą jest zwykle na pudełku. Prawdę mówiąc jedynym godnym uwagi tytułem jest Pokemon Black 2/White 2, reszta gier nie należy do zbyt ciekawych ani dobrych, pewnie się na nie nigdy nie natkniesz, więc wszystkie poza tymi dwoma możesz kupować bez obaw(choć przy amerykańskich wersjach musisz bardziej uważać na piraty co mam nadzieję wiesz).
Orientuje się w tym temacie bo czytałem że z NDS była plaga piracenia gier w tym bardziej gier amerykańskich. Po za tym ja nie przepadam za piratami. W sumie nie po to kupywać się nową konsolkę żeby kupywać pod pirackie gry. :\ . Dzięki za wyjaśnienie Smiling  A twoim zdaniem lepsza jest gra Pokemon Black/White 1 wersja czy 2 wersja Black 2\White 2 ??
Na NDS, niestety, jest sporo pirackich gier. A jeśli chodzi o to, które Pokemony są lepsze, to moim zdaniem B2/W2, ale i tak jest powiązana z poprzednią częścią (B/W) i warto ograć po kolei oba tytuły.
Czyli kupywać z rozwagą Grinning Wielkie dzięki Smiling