Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Nazywam się Kacper i mam 15 lat. Od dzieciństwa moją pasją i hobby są gry wideo. Jestem też pasjonatem gier retro z lat 80 i 90 XX w. Jedno z gier które zapamiętałem najbardziej w dzieciństwie jest Super Mario Bros. na moim pamiętnym Pegasusie IQ-502, Need for Speed Underground 2 i Re-Volt o którym Dark Archon wspomniał w niedawnej recenzji retro. Jestem też wiernym fanem niebieskiego Jeża Sonica, którego poznałem gdy miałem 6 lat i stąd właśnie wzięła się moja ksywka po jednej z moich ulubionych postaci z Sonica, czyli Tailsa

Kanał arhn.eu oglądam od kiedy z tego co pamiętam Dark Archon miał wtedy 216 tys. subskrybcji. I od tamtego czasu zawszę chętnie oglądam jego najnowsze materiały takie jak: System Error, Recenzje Retro, Unboxingi i moją ulubioną serię Time Warp.

Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Arhn.eu! Winking
Kacper "Miles"
Hejże hola! Witam na forum. Dobrze trafiłeś. Co prawda fani Sonica są tu raczej wyśmiewani, ale cała reszta idealnie. Zapraszam do wpadania na shoutboxa - http://forum.arhn.eu/shoutbox/ link dla mobilek, na kompie po prostu przewinąć forum na dół. To tam znajduje się serce całego forum.
Miłej zabawy w postowaniu, oglądaniu filmów i całej reszcie.
Nie słuchaj Kondora. Wszyscy tu lubią sonika. No może oprócz osób, które niczego nie lubią oprócz anime w stylu Gr...
Cześć Miles!

Skoro jesteś fanem Sonica, powiedz jakie gry z niebieskim jeżem cenisz, bądź są twoimi ulubionymi. Ja jestem tu jednym z wielu fanów Sonic Manii. Pozdrawiam.
(31-03-2018, 19:47)Mkali napisał(a): [ -> ]Cześć Miles!

powiedz jakie gry z niebieskim jeżem cenisz, bądź są twoimi ulubionymi.

Najbardziej to starsze części Sonica 1,2,3, CD, Riders, Unleashed i Sonic Manię.
(31-03-2018, 19:54)milesprower02pl napisał(a): [ -> ]Najbardziej to starsze części Sonica 1,2,3, CD, Riders, Unleashed i Sonic Manię.

Nikt nie kocha Sonic R Childish
CAN YOU FEEL THE SUNSHINE
Living in the city!
You know you have to survive...
Witaj! Nazywam się Wojtek Świdr i też mam 15 lat Chyba Polygamia! 
Co do Sonica, to wychowałem się na Mega Drivie, więc darzę to serię dużym szacunkiem. Mam nadzieję, że się tu znajdziesz Grinning
Rolling around at the speed of sound
Got places to go, gotta follow my rainbow...
I can see my house from here!
Uważajcie na jedno, fani Saneka
[Obrazek: IjgUNxY.png]
Kolego, nie bój się tych powyżej. Oni tylko takie niesympatyczne pierwsze wrażenie robią. Potem odkryjesz, że to cudowni ludzie i grodek też może być.
Spoko. Nie boje się Smiling