Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Grand Theft Auto: Vice City zawiesza się podczas wykonywania misji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podczas samego końca misji Shakedown / Wymuszenie zaraz przed pojawieniem się Mission Passed gra się zawiesza i wyłącza za każdym razem w tym samym momencie.
Mam zainstalowaną paczkę modów o nazwie Vice City Reborn: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=706270825

Próbowałem ponownie zainstalować zarówno wersję bez modów bezpośrednio ze steama jaki i z modem SilentPatch, jednakże zapis gry nie jest kompatybilny z tymi wersjami gry i po wczytaniu zapisu gry wczytywana jest pierwsza misja.
Z własnego doświadczenia wiem, że Vice City bardzo źle znosi przechodzenie misji nawet z drobniejszymi modami. Najlepiej przechodzić tę grę mimo wszystko bez modów. Kiedyś szukałem innego rozwiązania tego problemu, ale nic nie znalazłem. Może jednak jakiś inny użytkownik forum zna jakieś rozwiązanie
(25-04-2018, 00:34)ZłotyPstryk napisał(a): [ -> ]Z własnego doświadczenia wiem, że Vice City bardzo źle znosi przechodzenie misji nawet z drobniejszymi modami. Najlepiej przechodzić tę grę mimo wszystko bez modów. Kiedyś szukałem innego rozwiązania tego problemu, ale nic nie znalazłem. Może jednak jakiś inny użytkownik forum zna jakieś rozwiązanie

znalazłem (częściowe) rozwiązanie - pobrałem zapis gry z ukończoną problematyczną misją i wszystko działa bez problemu, okazuje się że mod Vice City Reborn zapisuje gry w tym samym formacie co wersja pudełkowa gry, natomiast wersja steam ma inny format zapisu, dlatego nie mogłem kontynuować rozgrywki z odinstalowaną modyfikacją.