Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: NES za 400zł?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Na OLX znalazłem NESa za 400zł. Sprzedawca wydaje się być Ok ale nie jestem pewny co do oryginalności konsoli. Zupełnie się na tym nie znam ale zainteresował mnie ten dziwny wystający dzyndzel z przodu konsoli. Na mam pojęcia co to jest. Mam nadzieje, ze pomożecie i z góry dzięki Winking
(Zdjecia w załącznikach)

(05-05-2018, 00:07)Iandrzejroch napisał(a): [ -> ]Witam,
Na OLX znalazłem NESa za 400zł. Sprzedawca wydaje się być Ok ale nie jestem pewny co do oryginalności konsoli. Zupełnie się na tym nie znam ale zainteresował mnie ten dziwny wystający dzyndzel z przodu konsoli. Na mam pojęcia co to jest. Mam nadzieje, ze pomożecie i z góry dzięki Winking
(Zdjecia w załącznikach)

Eh. Niestety chyba moge zamknąć. Znaczek o oryginalności jest nieprawidłowy (brakuje r)
znaczek jest dobry
(05-05-2018, 00:59)gtx777 napisał(a): [ -> ]znaczek jest dobry

A nie powinno w nim byc „R” obok napisu NINTENDO?
Nie ..........................
(05-05-2018, 00:07)andrzejroch napisał(a): [ -> ]Eh. Niestety chyba moge zamknąć. Znaczek o oryginalności jest nieprawidłowy (brakuje r)

Przeglądam teraz różne fotki tego konkretnego pudła w internecie i nigdzie nie ma R. Może gtx ma racje i w tym modelu foka prawdziwości tego nie ma?
(05-05-2018, 11:29)Kondor napisał(a): [ -> ]
(05-05-2018, 00:07)andrzejroch napisał(a): [ -> ]Eh. Niestety chyba moge zamknąć. Znaczek o oryginalności jest nieprawidłowy (brakuje r)

Przeglądam teraz różne fotki tego konkretnego pudła w internecie i nigdzie nie ma R. Może gtx ma racje i w tym modelu foka prawdziwości tego nie ma?

Masz rację. Wczoraj w nocy to sprawdzałem tez.
Zapytałem tego gościa co sprzedaje i mówił, że ten dzyndzel już był i, że nic nie robi.
(05-05-2018, 12:48)gtx777 napisał(a): [ -> ]Wygląda to na coś w tym stylu http://www.raphnet.net/electronique/nes_...ction_id=9

Hm,
To może byc to mimo, że tam jest tylko jeden dzyndzel który podobno nic nie robi
Przełącznik może służyć do przełączenia regionu konsoli między NTSC a PAL.

Okrągły znak "Nintendo Seal" był drukowany w Europie (region konsoli PAL), ten eliptyczny w USA (region konsoli NTSC).