Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witajcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Smiling

Mam na imię Daniel i mam 27 lat. 

   Grami interesuję się od momentu gdy tylko dorwałem się do swojej pierwszej "gry telewizyjnej" jaką był Pegasus. Nigdy nie zapomnę tych setek godzin spędzonych przy obronie "orzełka" w Battle City, "symulatorze ninja" The Legend of Kage, wojowniczych ropuchach z Battletoads czy ratowaniu się przed wyrzuceniem mojej postaci do przepaści w Chip'n'Dale przez starszego brata. Najbliższe są mi jednak gry na PC, ponieważ to była moja główna platforma przez długi czas. Na przełomie 21 wieku bardzo dużo grałem w strategie oraz przygodówki point'n'click i miłość do tych gier mi pozostała.

   Na kanał arhn.eu trafiłem przypadkiem na filmik o powstawaniu half-life'a i od tamtego czasu oglądam, subksrybuje i lajkuję kanał. Moją ulubioną playlistą jest "Retro" i "TimeWarp", ale lubię większość Waszych filmów, ponieważ trzymają bardzo dobry poziom

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz redakcję
Daniel
Cześć Danielu, witamy na forum i mam nadzieję, że będziesz się tutaj czuć jak wśród swoich OK!