Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mafia 3 [XO/PC/PS4] - recenzja FoXa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Współczuję ludziom którzy kupili to na premierę, naprawdę podkurwienie musiało wzrosnąć powyżej czerwonego znaczka na liczniku, zapłacić 250zł i dostać taki produkt który z tygodnia na tydzień był łatany na naszych oczach.
Sam grę nabyłem za niecałą stówkę, i nawet wtedy słyszałem że gra nie jest warta takiej kasy, a co dopiero premierowej gotówki.  Jednak nie zawiodłem się aż tak bardzo (granie 1,5 roku od premiery popłaca ?? ) miałem full pakiet i tragicznie nie było, to jednak w dniu premiery była niezła masakra. Nie wiem jakim cudem w recenzjach premierowych gra dostawała ocenki 6,5/7 na 10 albo nawet 8/10. Bo wtedy to naprawdę ze trzy oczka niżej jak nic, za to co odpierdzielił Hangar 13.
Czasem dobrze jest zacząć od najgorszej do najlepszej odsłony, tak uczyniłem przy Mafii 3, choć od premiery minęło prawie dwa lata (19 miesięcy), to myślę że warto obczaić czy warto zagrać teraz. Szczególnie dla tych którzy darowali sobie ten tytuł ze względu na błędy + cenę gry która nie była adekwatna do jakości.