Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam, cześć i czołem :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Serwis arhn.eu obserwuję już od 6-7 lat, a konto tutaj mam od 5 co wskazało mi ostatnie logowanie hehe. Jednakże do tej pory nie przywitałem się mimo, że niektórzy znają mnie lub kojarzą ze streamów Archona czy też Qzaka. Tak więc cześć forumowicze Grinning
Siemka Musiel, fajnie było cię spotkać na Pyrkonie (jeśli to ten sam Musiel) Grinning Wpadaj na shouta i zostań na dłużej.
No coś tam cię kojarzę Chyba Polygamia! . Wpadaj na shoutboxa Grinning
No elo, ten, co go nikt nie lubi Torll no i super, że wpadłeś na Pyrchana OK!
(20-05-2018, 21:40)Kondor napisał(a): [ -> ]Siemka Musiel, fajnie było cię spotkać na Pyrkonie (jeśli to ten sam Musiel) Grinning Wpadaj na shouta i zostań na dłużej.

Tak to ten sam, bo Musiel jest jedyny w swoim rodzaju haha Grinning Chociaż jak zakładałem konto to użyłem mojego dawnego nicku z twitcha i tak zostało. Aj oczywiście, postaram się wpadać jak najczęściej będę mógł Smiling

(20-05-2018, 21:41)Dobry_Czlowiek napisał(a): [ -> ]No elo, ten, co go nikt nie lubi Torll no i super, że wpadłeś na Pyrchana OK!

Hahahaha, ten tekst mi się podoba. Chyba go użyję do podpisu pod nickiem i tylko niewiele osób będzie wiedziało o co z tym chodzi ;D Był to mój pierwszy w życiu Pyrkon mimo, że do Poznania mam niecałą godzinę drogi, ale no jakoś nie miałem zapału by jechać, ale w tym roku to postanowiłem być i pomimo tego, że trafiłem na ostatni dzień imprezy, to i tak było super Grinning
Witaj na forum i wpadaj często na shouta (polecał plusik za avatar Happy_2 )
Witamy na forum! Zawsze panuje tu rodzinna atmosfera, a kazdy znajdzie cos dla siebie. Cieszymy sie ze po 5 latach sie przelamales i napisales cos - teraz juz bedzie z gorki.