Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: ❗❗ Zarezerwuj swoje konto na nowym arhn.eu ❗❗
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Biorę udział
Raczej nikt by mi nicku nie zajumał, ale niech będzie, save me pls
tajne hasło: okoń
.....
Dziń dybry!
jestem!
biere!
Ładnie proszę o rezerwację.
Rezerwuje.
shalom
Proszę o przeniesienie Winking
helou
Mam i ja.
Też chciałbym zachować konto. Może kiedyś się przydać do prześladowania Archona prośbami o retro z Planescape : Torment.
\(>o<)/
Ayeee Heart
Hejka Heart
No elo arhn.eu Smiling kiedy System Error? Smiling
yoooo
Prosze zostawić mnie w spokoju. :<
j*** fubu
Miło by było, gdyby również i moje konto zostało zachowane w trakcie migracji do nowej wersji.
obecny!
Witam. Po pierwsze to nie życzę sobie żeby mnie tu jeden z drugim usuwał. NIE ŻYCZĘ. Jestem se to se jestem. Przeszkadzam tu komu? Mam takie samo prawo tu być jak ten czy tamten. A jak mi tu będzie taki groził, to się skończy patyczkowanie. Ja swoje prawa znam i wiem co mi wolno. 6 lat tu jestem i ja wszystko wiem co się tu dzieje. Ja obserwuję i notuję. Nie żebym donosił, ale jak się te pogróżki nie skończą, to odpowiednim władzom informacje przekażę i zobaczymy kogo tu zaraz będą usuwać. Już takich cwaniaków widziałem, co mnie kasacją straszyć chcieli. I gdzie oni są teraz? NO GDZIE? Mocne w gębie, internetowe chojraki. Wzięliby się do uczciwej pracy, a nie w gierki cały dzień, bez opamiętania. Te takie co oni w internecie pokazują, to to wcale tanie nie jest, sobie Państwo nie myślą. To wszystko pieniążki. A skąd oni na to mają? Ja się Panom redaktorom w to co mają nie wtrącam, to i proszę się od mojego konta odczepić, bo ja tu mogę jeszcze wrócić i gnoju narobić. Pozdrawiam.
: - )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15