Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Eye of Cthulhu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Winking

Chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy na temat walki z Eye of Cthulhu.

1. Czy gdy zginę, oko pozostanie tam gdzie z nim walczyłem?
2. Czy dam rade w srebrnej zbroi i złotym mieczu? (oraz z boomerangiem)
3. Co dokładnie z niego wypada?
4. Czy po zabiciu go może spaść meteoryt, czy tylko po zabiciu orba?

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam
1. Powinno zostać.
2. Zalezy ile masz HP. Radziłbym HP i MANE na MAX.
3. Demonte ore i shadow scale
4. raczej nie. po zniszczeniu orba
1. Oko będzie przez całą noc, aż go nie zabijesz. Jeśli nastanie dzień - zniknie.
2. Jeśli masz dużo potów to dasz rade z takim uzbrojeniem. Osobiście jednak radziłbym używać shurikenów. Kup 250 i bez problemowo starczy na cthulhu. Ja tak zabiłem swojego pierwszego i byłem mniej więcej tak uzbrojony jak Ty.
3. Z tych 2, wyleci z niego jedynie demonite ore. Shadow scale wylatuje z Eater of Worlds.
4. Meteoryt spada po zniszczeniu pierwszego orba, przy drugim orbie bodajże nic się nie dzieje a przy trzecim pojawia się Eater.
Po jego zabiciu, liczba zniszczonych orbów się "resetuje" i po zniszczeniu kolejnego znów spadnie meteor i tak dalej.
1. Gdy zginiesz oko nie zostaje, odlatuje. Lecz co jakiś czas w nocy możesz uzyskać informacje że zło się na ciebie patrzy co znaczy że oko chce cię zaatakować(jeżeli chcesz walczyć wyjdź na powierzchnię jeżeli nie zostań w podziemiach ;]
2. Sam Bumerang powinien ci wystarczyć o ile posiadasz wystarczającego skila no i potrafisz trafiać Grinning
3. to co koledzy wyżej + kasa ;]
4.Nie po jego zabiciu nie spada meteoryt. Tylko po zniszczeniu orba ;]
znalazlem ten kamien. jak go wywolam za dnia to przyleci w nocy czy musze w nocy isc go wywolac? 10 soczewek trzeba do wywolania tak?
Musisz go wywołać w nocy.
Tak, 10 soczewek, zamienionych na Suspicious Looking Eye w Demon Altar.
1.Gdy zginiesz Eye of Cthulhu odlatuje.
2.Jak bedziesz mial duzo potkow HP i Many to go rozwalisz.
3.z niego dropia:
serduszka ktore cie uleczaja.
kasa.
Demonite ore.
4.Po zabiciu Eye of Cthulhu nie spada meteoryt.Meteoryt spadnie o 50% szybciej jak zniszczysz Shadow Orb'a
Nie 6 lens trzeba.