Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dżungla.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, mam pytanie gdyż znalazłem Dżunglę, lecz szybko uciekłem, gdyż bałem się śmierci ( 4 plat. coinsy tak.... ) a nie wiedziałem jakie tam są potwory, lecz chcę tam zawitać z powodu ulepszenia do Grapling Hooka, ale pytanie, czy warto? Co tu ulepszenie wgl. daje?
Bardzo dużo, mozesz jednoczenie wystrzelic do 3 hakow dzieki czemu mozesz zawisnac w powietrzu albo poruszac sie przy ich uzyciu. Imo warto. Taki maly trik, moj kolega zeby nie stracic pieniedzy kupuje potki za caly hajs, ktorych nie traci w razie smierci.
A potki schodzą za tyle samo Terrified?
EDIT: Czy trudne są tam potwory?
A nie łatwiej wsadzić pieniądze do skrzyni albo świnki :s?

Są tam dwa potwory.
Jeden latający mnie zadaje chyba 24 dmg, drugi naziemny na takim "wysięgniku" jakies 40.
A udzielisz mi odp.?
Co do wartosci potek przy sprzedazy nie wiem gdyz sam tego nie stosuje. Potwory nie wydawaly mi sie zbyt ciezkie ale wszystko zalezy od eq jaki posiadasz.
Full set meteor
flamerang jest idealny na nie , odrzut starcza aby je z dala trzymać.
Flamerang jest z piekła, a tam narazie się nie zapuszczałem (Padłem po wejściu)
Gdzie ta dżungla dokładnie jest?
Szukaj. Najczęściej znajduje się pod najgłębszą Chasm (Te dziury w corruption).
Normalnie mnie krew zaleje! Szukam i nie mogę nigdzie jej znaleźć!
Po pierwsze, szukaj na mapie "Small" bo na największej możesz mieć małe problemy w znalezieniu..
Czytałem że dżungla jest 5000 kratek od respawnu , ale nie wiem na jakiej wielkości mapki.
zawsze możesz użyć

http://www.terrariahq.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=46

to jest to zielone
Dżungla jest po przeciwnej stronie od Twojego oryginalnego spawnu niż Dungeon. Jest na głębokości od 300 do 1300 stóp (bodajże)
Wpisz w google How to find underground jungle , bo nie pamiętam, kiedy to oglądałem Grinning
Kopałem w różnych miejscach na mapie i w końcu znalazłem Smiling

Dzięki wszystkim za pomoc Smiling
Eh zamknijcie już ten temat, gdyż ja już dawno dostałem odp. , a teraz robi się offtopic...
da radę przetrwać w Shadow Set???
Ja byłem w meteorite z mniejszą obroną i na spokojnie, ale za żadne skarby nie daj się uderzyć (Dmg ok. 50)
sory że odświeżam temat ale jak zrobic tego grapling hooka ? co ejst do tego potrzebne ?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://wiki.terrariahq.pl/wiki/Grappling_Hook">http://wiki.terrariahq.pl/wiki/Grappling_Hook</a><!-- m -->
Ah, jak trudne jest szukanie. Wchodzisz tylko na wiki, klikasz przedmioty i dzięki kombinacji "Ctrl + F" wpisujesz początek nazwy przedmiotu, dzięki czemu wyszukuje ci szukany przedmiot.
Karguel ja używam Shift + F3 :P ale działanie to samo Smiling
U mnie nie działa to ;d
Polecam również alt+F4 Laughing
<Joke>
Dobra, ale już koniec offtopu. Jeżeli czegoś nie wiecie na temat dżungli - pytajcie tutaj ;>
Ja chciałem spytać czy zawsze dżungla jest pod dżunglą ? (wiem że głupio to wygląda Speechless) Mi się tak trafiło i chciałem robić nowy world , lecz muszę usunąć stary a nie chce się dupczyć z szukaniem :F
Stron: 1 2