Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dziwny teren.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, niedawno znalazłem dziwny teren na którym było wszstko zwiędłe i były tam Eater of Souls, zobaczyłem też tam podziemie z kamienia który jest chyba niezniszczalny, a jeśli jest zniszczalny to czym? Czy te tereny da się "Naprawić" ? Ponieważ mam ich dość dużo niedaleko siebie.
I co wogóle możecie mi o takich dziwnych terenach powiedzieć?
To są pola "Corruption" jak pokonasz bossa to pojawi się driada i od niej kupisz Purification Powder, którym to naprawisz rozsiewając. Ten kamień da się zniszczyć dynamitem. ale zniszcz to na samym dole jak spadniesz bo tam jest taka kulka co ci coś daje (wypada) jak zniszczysz młotkiem (hammerem)
Ja dodam jeszcze, że z niszczeniem tych "kulek" (Shadow Orb) bym się wstrzymał na Twoim miejscu.
Czasami po zniszczeniu pojawia się boss Eater of Worlds, a nie wiem czy dasz sobie z nim radę.
Co do oczyszczania, to tak jak kolega powiedział Purification Powder, tylko żeby corruption się nie rozprzestrzeniało, musisz na jego granicy postawić słonecznik (Też do kupienia u dryad).
Jeśli zniszczysz shadow orba to po jakimś czasie może to być minuta lub nawet godzina tego nie wiadomo w dolnym rogu będzie napisz "Meteoryte by landet' czy jakoś tak ;D. Wtedy przejdź całą mapę i szukaj meteorytu jak go znajdziesz to wydobędź go tylko dobrze się uzbroi bo są tam meteoryte heads i lepiej idź tam z obsydianową czaszką żeby się nie poparzyć.
Odkopujesz starocie, następnym razem patrz na daty
sejbr napisał(a):Ja dodam jeszcze, że z niszczeniem tych "kulek" (Shadow Orb) bym się wstrzymał na Twoim miejscu.
Czasami po zniszczeniu pojawia się boss Eater of Worlds, a nie wiem czy dasz sobie z nim radę.
Co do oczyszczania, to tak jak kolega powiedział Purification Powder, tylko żeby corruption się nie rozprzestrzeniało, musisz na jego granicy postawić słonecznik (Też do kupienia u dryad).
ten boss pojawia sie co trzecia kuleczka.