Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Przywitaj się!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Drżyjcie kłodnicy moi, albowiem zasiądę na swym stolcu i pokieruje wami z ćmy! Mwahaha!

Siemka jestem Artur, mój nick to Sorat który jest imieniem jednego z Demonów. Tak, tak, tak, nie jestem zbyt religijny, jestem Ateista i SLAYER KUR...cze?
Interesuje sie wszystkim po trochu. Słucham Hard Rocka i Metalu (różnego). W wolnych chwilach czytam i tłumaczę Mangi amatorsko ;]
Jeśli ktoś chce mieć sojusznika w Satanie niech się do mnie zgłosi, to cosik poradzimy.
Niestety nie mam 666 lat a tylko 18... ( nie chce być śmiertelnikieeeeem Crying... )
Każdy stara się przywitać to nie będę gorszy Smiling
A więc.. zaczne najzwyczajniej(zapewne tak też skończe) Witam Was wszystkich jestem Adam(również taki nick na serwerze pvp) mam.. 15 lat? no tak teraz malo a za jakis czas będę sobie odejmowal Winking Interesuje się informatyką i pewnie tak też zostanie na długi czas. Zawędrowałem aż tutaj, ponieważ jest to najlepszy portal w Polsce o terrari(cóż wiecej mowic ta gra mnie cholernie wciągneła). Nie będę się wielce już rozpisywał jeśli chcecie cos wiedzieć pytajcie(w co wątpię). Dodam tylko jeszcze, że postanowilem sie starac o haslo i ip do RP, dlatego że griefowanie na pvp zaczyna mnie denerwować Smiling
Tak więc pozdrawiam Smiling
Witajcie Smiling Mamy nadzieję że będziecie się dużo udzielać
Siemka trochę jestem na forum ale się przedstawię. Witajcie Jestem Paweł Smiling
Witam wszystkich. W terrarię gram od wczoraj, ale jestem dobrze wykształcony z powodu filmików oglądanych na youtubie. Niestety (jeśli jesteś administratorem, to nieczytaj) :oops: posiadam bezpłatną wersję gry, ale już zbieram kasę . Po spojrzeniu na syf jaki jest na wiki wziąłem się powoli za edycję Smiling .
Oj nie przesadzaj że syf. Syf to się póki co tworzy przez edycje na siłę :P.

Ja się nie przedstawiłem. Siema jestem Marek, Rosh aka Kalafior, Cauliflower, Knorrek, Knorr, Knuckles1523... (jest więcej ale nie chce męczyć waszych oczuff)
Cześć, jestem Kamil. Mam 15 lat, prawie, że 16. Można spotkać mnie pod nickiem Stefan Grinning.
Witam wszystkich, jestem Dawid. Mam 14 lat, od dawien dawna gram w terrarie (od wersji 1.0.2 Winking )
nooo gra mnie wciągnęła na maksa i chyba tak pozostanie na jakiś czas :P

Pozdrawiam
Elo, Adrian jestem, uwielbiam gry typu sandbox dlatego terraria to mój numer 1 8-)

\\Rosh: Błędy ortograficzne poprawione.
A ja jestem Kacper Smiling Sądzę że to forum stanowi duże zagrożenie dla konkurencji Mamy potencjał =D zapomniałem dodać że dużo spamuje -_-

\\Rosh: Przeczytaj regulamin, nie podawaj linków do innych stron o tematyce terrarii.
Witam ta strona jest wspaniała. Mnie tez wciagnela terraria czekam na nowe aktualizację i pozdro dla admina
Witam.
Jestem Grzegorz, gram od około tygodnia na singlu.
Niedługo mam zamiar zacząć grać na multi.
Nick: GREG / gresio

Pozdrawiam!
Witam.

gram w terrarie już około miesiąca, jak do tej pory na singlu i nie za często (praca i życie nie zawsze pozwala na rozrwki)

nick na steamie: Machiavelist
Dzień dobry wszystkim terraria-tardom Tongue_Out_Winking
Witam Wszystkich !!!!
(04-08-2011, 22:11)-brajan98- napisał(a): [ -> ]Witam Wszystkich !!!!
Witaj witaj.

Niech zgadnę. Też czekasz na 1.0.6 ?
Witam wszystkich.
Mam na imie Marcin lat 27.
Gram od okolo miesiaca , wydaje mi sie ze posiadam juz spora wiedze o tej wspanialej grze.

Nick Steam : vcf_3g

P.S Szukam ludzi ktorzy zaczynaja przygode z Terraria , z checia pomoge na swoim serwerze multiplayer. Szukam osob grajacych w RPGowskim stylu.
Witam wszystkich Winking

@Globus
Włącz "panel użytkownika", "edytuj profil" a następnie wpisz w "Steam" swój nick Winking Wtedy każdy będzie mógł cię dodać itp. itd. U mnie możesz to zobaczyć, jak to wygląda ;>
Dzieki Karguel , wszystko zostalo edytowane i zrobione jak nalezy.
Witam was wszystkich. Terrarie mam dopiero od dzisiaj. Grałem jakieś 5 minut więc trochę nie ogarniam. Lubie grać razem z innymi więc wiem że będzie super.
Witam jestem Piotrek. Forum czytam dość długo ale konto mam dopiero od wczoraj Winking. Pozdrawiam i życzę miłej gry!
Twórzcie od razu konta, bo samo czytanie jest nudne, lepiej pisac z innymi :P


Witamy Winking)
siemka, jestem Damian, i posiadam w ekwipunku bardzo ciekawe rzeczy, zbroje z: srebra, hellstona,żelaza,hero shirt, demonite, itd.

Smiling zapraszam do mnie na serva, potem podam szczegóły (a po co pisałem o ekwipunku? by udowodnić że nie jestem n00bemGrinning

/Witamy! ;>
~Karguel1995
Ave Everyone.
Maj nejm is Sajmon end... (Może lepiej po Polsku? Grinning)
Witam Wszystkich.
Mam na imie Szymon i mam kilka(naście Grinning) latek.
W Terraria gram od dawna ale miałem długą przerwe (grałem w 1.0.2 a potem przestałem i podczas 1.0.6.1 powróciłem :3)
Mam nadzieje że będzie miło (napewno) na forum.
Of course, że będzie miło ;> Zapraszam cię również do udziału w lidze PVP, poznasz lepiej naszych użytkowników, będzie mnóstwo zabawy! Winking
Tutaj masz link, gdzie możesz się zapisac:
http://www.terrariahq.pl/forum/watek-Liga-PVP-28-10-11
Pozdrawiam!
Stron: 1 2 3 4