Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Przywitaj się!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Hej,

Wypadałoby, abym jako admin przywitał się z nowymi użytkownikami Smiling

Witam wszystkich na forum TerrariaHQ poświęconym grze Terraria (<!-- m --><a class="postlink" href="http://terraria.org">http://terraria.org</a><!-- m -->). Jest mi niezmiernie miło powitać tych, którzy grę znali wcześniej jak i tych, którzy o grze dopiero się dowiedzieli.

Mam nadzieję, że razem stworzymy atmosferę, która pozwoli na wspólną zabawę jak i wymianę doświadczeń. Ze swojej strony będę dokładał starań, aby serwis TerrariaHQ jak i forum rozwijały się.


Pozdrawiam,
Jarosław Tabor
administrator i twórca TerrariaHQ.com
[Obrazek: screenshot-jBSto.png]
Założyciel i admin strony wita ponownie Smiling Tym razem z prywatnego konta.
Witam jestem jednym z pierwszych użytkowników Winking
Wszedłem tutaj zobaczyłem i zauważyłem, że ta strona ma potencjał, więc zostanę w niej na dłużej.
Mam wielką nadzieję, że ta strona stanie się popularna, z tego powodu, że jeszcze nie ma polskiej strony o Terrari.
Witaj w klubie Smiling My z kolei uważamy że,:
1) Polskie społeczności, same w sobie, mają duży potencjał we wszystkim za co się biorą
2) Terraria ma ogromny potencjał, ja już nie mogę doczekać się poniedziałku Smiling
Witam Smiling
Jestem Bartek. Mam nadzieję, ze forum rozwinie się dość szybko. Jest w końcu o czym pisać, ta gra jest świetna! Winking
Pozdrawiam Smiling
Witam Smiling Jestem Daniel i lubię grać w Terrarię , tylko połowy jeszcze nie ogarniam i chciałbym się nauczyć Smiling
Witaj Daniel, jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie gry pytaj na forum śmiało, od tego ono jest.
Witam(Ave) wszystkich. Nazywam się Tomek i mam 16 lat. Grałem w Minecraft, ale jak zagrałem w Terrarię to się uzależniłem(tzn. nie gram w nic innego, ale nie nolif'ie) Macie jakieś pytania? Kierujcie je na PW.
Witaj w klubie :P Mnie Terraria wciągneła. Czekam na nowe przedmioty i potworki, mimo, że jeszcze nie wszystko znalazłem. Hehe.
Ja też... To samo... Smiling
mnie też strasznie wciągnęła z niecierpliwością czekam na oryginalną wersję Smiling
Cześć, jestem nowy w świecie Terraria, i od razu musze przyznac ze singiel mnie troche nudziWinking mam nadzieję że łatka do administrowania serwerami zostanie szybko wypuszczona, bo na obecna chwile aplikowanie o miejsce na serwerze jest dosyć kłopotliwe

pozdrawiam, OrzelPL
Witaj Winking mam nadzieję że będziesz się tu dobrze czuł Smiling
Witaj, złóż podanie i czekaj bo warto. Gra w multi jest znacznie ciekawsza nic singiel.
Witam wszystkich. Śledziłem tą gierkę od zobaczenia trailera i teraz, gdy mam trochę czasu - została uruchomiona po raz pierwszy. Ciekawa, nie powiem. Liczę na to, że bd mógł pograć na waszym serwerze oraz pogadać na TS-ie i przy okazji się nauczyć 'o co tu chodzi' Smiling
witamy Smiling
Cześć jestem Mateusz mam 12 lat gram w gry sandboxowe i fps.
Witam wszystkich , Terraria według mnie jest doskonała , jednak na singlu pomału mi się nudzi Childish Czekam na oryginalna wersje i skladam podanie Smiling
Jakbyście czytali uważnie to byście wiedzieli, że każdy może grać. Smiling

btw.
Witamy nowego aktywnego użytkownika Smiling
elo jestem piotr
hehe sie rozpisales ale witaj ^^
Witamy! Mam szczerą nadzieje, że znajdziesz się w gronie aktywnych użytkowników Smiling
Witam! Jak nick mówi znany jestem jako Zari lub Zaridian. Terrarią zacząłem interesować się na końcu kwietnia i już wtedy byłem zachwycony tą ideą. Niektórzy mówią że T to minecraft w 2d ale tak na prawdę jedyne co się zgadza do kształt klocków - kwadratowy.
W zasadzie lubię FPS-y i strategie, ale kocham sandboxy taki jak właśnie Terraria. Dodatkowym atutem tego tytułu jest (w miarę) niska cena i regularne, dużo wnoszące aktualizacje.
Mam nadzieję że moja obecność na forum nie będzie nikomu przeszkadzała, a wręcz przeciwnie.
Witaj , mam nadzieję że zstaniesz na dłużej
Zari napisał(a):Witam! Jak nick mówi znany jestem jako Zari lub Zaridian. Terrarią zacząłem interesować się na końcu kwietnia i już wtedy byłem zachwycony tą ideą. Niektórzy mówią że T to minecraft w 2d ale tak na prawdę jedyne co się zgadza do kształt klocków - kwadratowy.
W zasadzie lubię FPS-y i strategie, ale kocham sandboxy taki jak właśnie Terraria. Dodatkowym atutem tego tytułu jest (w miarę) niska cena i regularne, dużo wnoszące aktualizacje.
Mam nadzieję że moja obecność na forum nie będzie nikomu przeszkadzała, a wręcz przeciwnie.
Wybacz, ale jak przy normalnym przyjaznym nastawieniu czyjakolwiek obecność na forum może przeszkadzać ? :-)

TerrariaHQ to nie loża szyderców Happy_2
Stron: 1 2 3 4