Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nie łączy z serwerami ;(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem.
Gdy chcę wejść na jakiś serwer hamachi albo dedyk cały czas pisze że łaczy ale czekam czekam i nic ;/ pomóżcie ;d
Też mam taki problem na laptopie. Sądzę że to wina systemu win7 (może też visty). Gdy zainstalujesz grę i ją uruchomisz pierwszy raz pyta się ciebie czy zezwolić na łączenie z siecią. Prawdopodobnie kliknąłeś X (czyli daleś, że nie może się łączyć). To powińo być powodem. Nie wiem jeszcze jak to rozwiązac ale podejrzewam, że usunięcie rejestru terrari powinno przywrocic na nowo to okienko.
Ja jak Chcialem na Serwerze PVP zagrac to wpisuje i nagle pisze ze kontaktuje sie z serwerem czekam 10 minut i nic wreszczie wchodze na strone i pisze o tym co się
stalo teraz Pomozecie mi Bardzo Prosze robilem tak z 30 razy i nic:@
Czyzby serwer jest wyłączony? :o kto by sie spodziewał...
Kochani. Patrzcie na daty tematów Smiling
Serwer TerrariaHQ od dawna nie istnieją. Przynajmniej na razie Smiling
Ja Chcę serwer na wersje 1.0.6.1!!!!:@:@:@:@
Popelnilem literówke.. teraz zauwazyłem miało byc troche ironicznie w a wyszla kupa :P
Serwery TerrariaHQ na pewno uruchomimy, ale dopiero w momencie gdy będzie można zrobić to bez problemów na Linuxie. Aktualnie jest z tym od groma zamieszania.

Wiem coś o tym, bo hostowałem je przez prawie 2 miesiące :P