Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Terraria problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc kupilem terrarie gdy ja zainstalowalem na Steam i ja wlaczam wyskakuje mi ze Program Terraria przestal dzialac wie ktos co zrobic? a i czy Microsoft .NET Framework 4 (Web Installer) mi pomoze? bo bardzo chcialbym w ta gre zagrac
a nie masz zainstalowanego Net Frameworka? Wersja 3.5 i wyżej. Jeszcze powinien byc jeden program, ale zapomniałem nazwy ;<

Musisz ściągnąc te dwa programy, abyś mógł odpalic terrarię.

@Edit
Dobra, mam instalki do tych programow:

.Net Framework: http://www.microsoft.com/download/en/det...n&id=17851

Xna Framework: http://www.microsoft.com/download/en/det...x?id=20914

Programy są ze oficjalnej strony microsoftu, więc nie musisz się o nic bac Winking
ok thx mam nadzieje ze to pomoze
Wiem, że to stare i wyświechtane zapytanie, ale czy w Windowsie nie masz bałaganu/wirusów?

Czasami takie wywalanie się gier powodowane jest przez wirusidła lub np. złe sterowniki od grafy.
czesc raczej nie ale i tak nie zagram bo stracilem konto Crying Crying mialem tam z 29 gier konto z 2009 roku gry takie jak L4D2,CoD MW2,CS:S i inne Crying Crying stracilem te gry a raczej konto przez allegro bo tam kupilem terrarie i pewnie przez to Crying Crying wie ktos co zrobic? jak prubuje sie zalogowac pisze ze to konto zostalo zawieszone
Ale jak kupiłeś. Dostałeś od gościa klucz?
kupilem normalnie poszedlem do banku przelalem kase a na e-mail dostalem link do strony chyba Steam wszedlem i na moim koncie mialem gre do zakceptowania chyba jako upominek zainstalowalem i po chyba 2 tygodniach dostalem wiadomosic przy prubie logowanie ze moje konto zostalo zawieszone a zazwyczaj chyba automatycznei mnie loguje Crying Crying Crying Crying Crying Crying wie ktos co zrobic napisalem do Steam chyba 2 wiadomosic o odblokowanie a jak to nie pomoze lub co mam zrobic? Laughing
Na razie czekaj. Wyczytaj po ilu odpowiadają i zobaczymy.
ok ej a mam jakies szanse jezeli to Steam zablokowal mi konto a dokladnie chyba zawisil? mam szanse zeby odzyskac moje konto z grami i z czystym VAC zebym gral w CS:S Laughing
Jakbyś nawet czitował to byś miał bana tylko na konkretną grę. Pozostaje czekać. Może ktoś inny Ci coś poradzi.
ja gram w terrarie na laptopie i jak w nią grałem to mi sie komp przegrzał włanczam komputer i moja najlepsza postac i świat jest usuniento co zrobić pomużcie

Masz pirata dyslektyku -.-
wspułczuje ci za konto sam widziałem gościa co za cziterstwo dostał bana dożywotniego o_O dlatego wspułczuje za terrarie a może zrobisz nowe konto? ja mam 2 i jak mam bana na 24 np. to właże na drugie Laughing