Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: błotny sufit
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem: chciałbym zrobić coś w rodzaju komory z dżunglą ale nie mogę zrobić sufitu z mud-uChildish pomocy!!:huh:
No niestety, mud, czyli błotko zmieniło swoją grawitację, tak jak ash, czyli popiół. Teraz opada, kiedy postawimy je nad powierzchnią. Teraz jest jak piasek. Tylko w Underground Jungle się trzyma.
Fałsz, na pewno nie jest jak piasek.Ma grawitacje ale tylko częściowo tz. budowanie tym jest jak loteria-"zawali się czy się nie zawali?"
Na szczęście Jungle grass seed kładzione na mud stabilizują go, więc jeśli masz czas i determinacje to stawiasz jednego muda, siejesz J.g.s., stawiasz drugiego, czekasz aż zarośnie, kładziesz trzeciego itd.


A i w underground jungle zachowuje się tak samo ;p
@up
masz racje taki sposób jest udany ale jest szybszy(mniej czekania).
Oto co można zrobić:
1.Budujesz platforme z kamienia/dirta(lub innego stalego materialu)
2.Nad platformą robimy warstwę błota i sadzimy Jungle.
3 Gdy błoto całe obrośnie możemy zniszczyć kamien/ziemie
4.Gotowe
Nie trzeba czekać aż zarośnie jeden klocek a pózniej dopiero stawiac nastepny. Ten sposób jest szybszy(nie trzeba czekać az zarosnie),mozna wtedy iść np do Piekła.
(05-08-2011, 23:35)Firen napisał(a): [ -> ]A i w underground jungle zachowuje się tak samo ;p
Wiem, że offtopicuje, ale fajną masz sygnaturkę Smiling
Hehe, z little Fighter 2, zajebista gra ;p Mogłeś jeszcze avatar Firen'a dać, bo też wymiata ;p

A żeby nie offtopować: w patchu 1.0.6 błotko nie powinno już spadać. A w newsie jest błąd ;p "So, just saying... In 1.0.6, Ash and Mud no longer fall due to gravity when placed or dug." Ash = popiół, a w newsie jest "piasek" Tongue_Out_Winking
Ja nic nie mówię, ale ten problem z błotkiem i piaskiem chyba przestanie istnieć w 1.0.6 Smiling

Nie wiem czemu, ale dopiero mi się to skojarzyło.