Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Filmy] Let's Play
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, nie wiem czy mogę tutaj napisać taki temat, jak coś to powiadomcie mnie na PW.

Zapraszam do oglądania mojej pierwszej serii Let's Play'ow Terraria.
Jeszcze coś zrobię z głosem i druga część za niedługo się pojawi (na pewno dzisiaj będzie też i trzecia) i będzie już na pewno lepsza od pierwszej.

Kliknij, aby przejść do mojego kanału.



Po pierwsze: Zaktualizuj / Kup grę.
Po drugie: Wywal HyperCama!!!
Popieram, to miganie z lekka doprowadza do szału. Użyj programu Fraps.
Mówicie, że Frapsem mi tak nie będzie robiło?
Quanzari, przepraszam za to - za tydzień będzie pełna wersja Smiling maksymalnie 2.
Dziękuję za uwagi.

Pozdrawiam Was!
Nic nie szkodzi Winking
Dokładnie chhodziło mi o sam fakt HyperCama
On jest do nagrywania akcji z pulpitu, nie gier. Zmień na frapsa nie bedzie ci klatkować, ponieważ fraps został stworzony tylko i wyłącznie od gier.
Lets playów nie lubi się dla jakości. Trzeba polubić nadawcę.
Pozdrawiam.
Widzę, że spoko i ogarnięte forum.

Okej, ale fraps mi coś klatkuję, gdy odpalę terrarię + Fraps to schodzi mi dziwine FPS do 5-7, a HyperCam jakoś nagrywa.Windows 7 jak coś Smiling
Zapewne masz słabego kompa.
XP- 256mb
7- 1024mb = 1gb
Zastanów się nad zmianą systemu Smiling
Albo zmniejsz FPS we Frapsie. Wchodzi w "Movies" i "Video Capture Settings" klikasz na ostatnie okienku i wpisujesz ile chcesz. Polecam 25, ja na tylu pracuję.
Ja polecam i tak zmiane windowsa.
Tylko, że jeżeli miałeś od początku 7/Viste możesz mieć problemy, więc wtedy odradzam Winking Ale Kargul może mieć rację.
Znam się na XP, Win 7, Linux Winking
Może macie racje, za słaby komputer, a dokładnie to netbook, procesor mam słaby.
Jego parametry:

2x 1.6Ghz
2GB RAM
250GB Dysk
256MB Graficzna.

Okej no to może zmienię na XP, tylko trochę bym się musiał pobawić z nagraniem Xp na Pendrive Winking
A jak już zdobędę popularność w let's play kupię do tego kompa, specjalnie do let's playów Smiling
Tak mam zapał ogromny hehe.
Chęć to najważniejsza rzecz do lets playów. Tylko ostrzegam. Gdy ma Ci się to kiedyś znudzić - nawet nie zaczynaj... Życzę popularności Winking
P.S.
Nagraj od nowa 39 raz odcinek 1, a ten dodaj do archiwum, żeby pokzać ludziom, że Ci zależy Winking
Dziękuję Smiling

Nagrał bym, nie ma problemu ale potraktuje to jako metafora ^^.
Ajc dałem ci punkcika ;]

Jak myślicie nagrać jeszcze z 2 takie odcinki z migającym ekranem?
Tak szybko mi się nie znudzi, teraz jak będę kupował komputer to w razie czego jak tą grę uznam że przeszedłem ją całą (poprzez zdobycie najlepszego eq itd...) to następna gra i następna seria, uwielbiam nagrywać.

Pozdrawiam
MrDarkEssence
Przepraszam za double ale...

Odcinek 2 - Prawie nic...




Odcinek 3 - Co jest lekko na prawo?




Przepraszam, ale ja nie dałem rady oglądnąć nawet pól minuty ;/
Załatw tego frapsa...
Eh, Frapsa mam, ale lipnie mi to wychodzi, bo laguje nawet jak mam 25 fps ustawione na FRAPS, ustawić mniej?
Zacinanie się nie jest widoczne dla ludzkiego oka od 30 klatek. Radzę przeinstalować system ale do niczego nie namawiam.
Tak wiem i co też uczynię, wszystko by kręcić LET's Play'e Grinning