Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Logowanie na serwerze RPG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

W przeciwieństwie do wcześniejszych rozwiązań serwera TerrariaHQ, tym razem każdy będzie miał swoje własne hasło przypisane do użytkownika.

Hasła zostaną dziś w nocy rozesłane do każdego z Was. Po zalogowaniu się na serwerze, każdy z Was będzie mógł zmienić swoje hasło.

Każde hasło jest przypisane do danej osoby. Dzięki temu do gry będą mogły wejść TYLKO osoby zapisane i tylko jedna ich postać.

Sposób logowaniaAngry/b]
  1. Włączyć grę (mod TDCM lub normalna gra)
  2. Wybrać tryb multiplayer.
  3. Stworzyć nową [b]medium-core postać o nazwie takiej jaką podaliście w rekrutacji.
  4. Połaczyć się z serwerem: s1.terrariahq.pl / port: 7777
  5. Jako hasło wpisać to co dziś zostanie wpisane w tym temacie.
  6. Zmienić domyślne hasło na swoje własne poprzez komendę: /pass TWOJE_NOWE_HASŁO

Od tej pory przy logowaniu na serwer ZAWSZE musisz podać hasło jakie stworzyłeś dla swojej postaci. Inną postacią nie wejdziesz na serwer Smiling
Jak to jest z tym logowaniem na RPG ?
-Wgrałem ten mod TDCM(nie wgrywałem żadnego multi, tylko z tej pierwszej instrukcji w poradniku o tym modzie)
-Włączyłem Steam/Terraria
-Stworzyłem nową postać
-Wybrałem multi, podalem IP i Port, nie pytało mnie o hasło
-W grze zamiast komendy /pass [hasło] prosi mnie o komende /reg [haslo]

Proszę o dokładną instrukcje ( nie musi być z screenshotami, czy na filmiku), ponieważ wszędzie jest napisane inaczej z tym trybem TDCM.
Z góry dzięki. Winking
Kolego. Komendą /pass [hasło] zmieniasz je, a komendą /reg [hasło] tworzysz pierwszy raz.
Np. /reg przykład
Później jak już wybierzesz hasło i będziesz chciał ponownie wejść na serwer podajesz je w czasie ładowania świata.
A co zrobić, jeśli zapomniało się hasła ^^
Piszesz do "tab0reqq". Może coś pomorze.
Jak się zapomniało hasła, to moderatorzy i ja (admin) możemy konto wyrejestrować (znowu będziesz gościem).

Następnie prosisz na forum (najlepiej PRIV) o to, aby Moderatorzy dodali Cię do graczy (czyli nadali możliwość budowania).

Później ponownie logujesz się daną postacią wpisując swoje indywidualne hasło.

Lista moderatorów