Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Eee ... dynamit ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prosze o administracje servera o przyjrzenie się logom i ... zawieszenie gracza który od spawna w lewą stronę ( łącznie z zamkiem drużyny blue ) pobawił się dynamitem . Boshe ... grać się nie da.
Od spawn'u w prawa strone
To Sortat zrobił mówił, że buga ma. Nawet się zabił własnym dynamitem.
Rozmawialiśmy o tej sytuacji z winowajcą. Dostał ostrzeżenie.

Na nowym serwerze z patche 1.1 wprowadzimy regulacje dotyczące dynamitu. Sam nie mam nic przeciwko TNT ani bombom, ale boję się mocno zaawansowanego griefu.
Ey ey ey... Mialem do tego prawo, sam zbudowalem ta baze i postanowilem ja zniszczyc bo za pare dni i tak bedzie nowa mapa, cos mi sie zgliczowalo i jak wysadzalem jakas gore to nie moglem przestac wyrzucac z siebie dynamitu 0.o i droge troche zdewastowalem, musialem wyjsc z serwera ;/ pozniej sie tym dynamitem bawilem i daaaaleko hej w jungli do piekla nim kopalem ;] z 1 pomocnikiem Laughing (Jako prezydent myslalem ze moge uzywac tnt...)
Ja Też wysadzałem góry i lasy... Kościami Laughing
Nie bój dupy, za parę dni nowa mapa i nowe nowości!
(29-11-2011, 20:03)Quanzari napisał(a): [ -> ]Ja Też wysadzałem góry i lasy... Kościami Laughing
Nie bój dupy, za parę dni nowa mapa i nowe nowości!

Pisze się koścmi
A ty nie musisz upierdzielać się do takich błędów
Quan, nie czepiam się, tylko poprawiam, żebym w przyszłości nie musiał się wkurzać przed monitorem, strzelać face palmów i tym podobne. ;]