Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Test serwera tShock 1.1.1 - sonda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

Zapraszam do odpowiadania w sądzie. Od tego zależą losy serwera. Proszę o szczere odpowiedzi.
Czas na granie zawsze sie znajdzie, jak nie ma serwera to nie gram bo dla mnie terraria na singlu jest troche nudna :p jesli nie 24/7 to chociaz na pare godzin, ale chyba mowa o vpsie nvm, jesli serwer by dzialal to oczywiscie ze zagram :p
Tak. Mówimy o dedyky VPS na Linuksie. Inna opcja z mojej strony nie wchodzi w grę. Sprawa nadal jest w toku.

Nie ukrywam, że jest to kwestia finansów Smiling
Od upadku serwera poprzedniego zagrałem może 3h aby zobaczyc nowe update, dla mnie ta gra nie ma sensu bez Multi Winking
Terraria bez multi jest niczym. Od upadku RP (według mnie ten server RPG nie dorastał mu do pięt) jedyne co zrobiłem w terrari to zmaxsowałem swoją postąć po ostatnim patchu
Volda ze nie dorastal to przesada bo co jak co gralem bardzo duzo i rzadko cie widzialem(na RPG) :p Jedyne z czym sie zgodze to to ze terraria bez multi jest niczym, gralem tylko na serwerach terrariahq i nadal to robie wiec obecnie nie gram. Na singlu mam tylko domek ze skrzyniami do ktorych wkladalem łupy ze starego serwera pvp :P
Sprawy serwera nie są jeszcze przesądzone.

Innymi słowy wiem, że jesteście chętni do gry, ale czekamy na decyzje dotyczące samego tHQ (tutaj zapewniam: same dobre) oraz na mniej zabugowaną wersję tShock.
Chciałbym żeby serwer był online 24/7 bo tak same nudy na singlu