Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mortal Kombat... w pigułce - cz. 5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: mk5.jpg]
W długo oczekiwanej piątej części Mortal Kombat... w pigułce zajmiemy się Śmiertelnym Przymierzem pomiędzy dwoma czarnoksiężnikami - Quan Chi i Shang Tsungiem i ich niecnym planem przejęcia kontroli nad całym wszechświatem.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Mortal Kombat... w pigułce - cz. 5
Jak zawsze mega Smiling
Jest Nitara, są Cycki jest git ;p Oby kolejna piguła była ciut szybciej i będę zadowolony Smiling Czy następna będzie o armageddonie+mk2011 czy będą dwie osobne piguły o tych produkcjach?
Supcio!Oby tylko następne części powstawały trochę szybciej Torll
Wg mnie wychodzą w bardzo dobrym tempie jak na 1 osobowy zespół montażowo-produkcyjny .
(12-03-2012, 01:11)dzej napisał(a): [ -> ]Wg mnie wychodzą w bardzo dobrym tempie jak na 1 osobowy zespół montażowo-produkcyjny .

Pewnie masz racje,ale wydaje mi się że wcześniejsze części powstawały trochę szybciej.

PS:Nie żebym narzekał Torll
Ostatnio Neko pisała, że jest tym więcej roboty niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Zauważmy, że Archon nie podaje byle jakich informacji, tylko prawdziwe smaczki serii. Nie wydaję mi się aby ot tak dało się to przygotować, zwłaszcza jak się jeszcze pracuję Smiling Ja się cieszę, że w ogóle wychodzą Happy_2