Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rapgra #0 - "Arhn.eu"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: rapgra0.jpg]
Dzień dobry, cześć i czołem!

Z tej strony Dorczenzo i po raz pierwszy witam się z Wami oficjalnie jako nowy członek ARHN.EU. Oznacza to, że coraz częściej będziecie mogli mnie usłyszeć/zobaczyć na kanale, a także przeczytać moje teksty na portalu. Dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam odcinek pilotażowy nowej serii, która łączy gry z muzyką i na odwrót, a nazywa się „Rapgra”. Już wyjaśniam na czym polega. Otóż co jakiś czas zamierzam pisać krótki tekst związany z grami, podkładać do tego jakiś fajny beat i wrzucać to wszystko w formie klipu. Co więcej, już od następnego razu dam Wam możliwość decydowania o temacie kolejnych odcinków, a także wrzucania swoich własnych, „growych” beat’ów. Rapgra #1 jest już w produkcji ale niestety nie pojawi się wcześniej niż 30 marca - jest to związane z moimi rozjazdami, wyjazdami itp. W każdym razie, jeżeli jeszcze nie obejrzeliście odcinka pilotażowego, to gorąco Was do tego zachęcam i bardzo proszę o wyrażanie opinii na jego temat, gdyż pomoże mi to w tworzeniu kolejnych materiałów dla Was.
Pozdrawiam Graczki oraz Graczy

Prod. Kaczmuch
http://soundcloud.com/kaczmuch


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Rapgra #0 - "Arhn.eu"
Fajne. Smiling Ciekawa inicjatywa. W sumie nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem/słuchałem więc chcę więcej! I want more!!!!
Pilocik uważam za całkiem udany. Myślałem że będzie coś w trochę inny deseń jednak taka formula również mi sie podoba. Czekam na pierwsze pełnoprawny odcinek.
Szacun Arhn, szacun za dystans do siebie i odwagęHappy Sama rapowa pioseneczka już generalnie fajowska, chociaż chociaż jak dla mnie za mało z jajemWinking Jednak mimo wsio gratsy Dorczenzo. Zapowiada się fajna seria, zobaczymy co z tego wyjdzie.
fajne, fajne.

jak sie zdobywa aczi na forum? o co biega z pokemonami albo nagradzaniu archonta? MUSZE MIEC DUZO ACZI
Zaiste milordzie!
Włączyłem od niechcenia, aby zobaczyć cóż to jest (decyzja podjęta po ujrzeniu długości filmiku). Moja reakcja po obejrzeniu: "O holender, dobre." Czekam na ewentualną kontynuację pomysłu Winking
Jak dla mnie bomba, nie słucham takiej muzyki, ale strasznie lubię takie wstawki na youtube. Pamiętam jednego gościa, który rapował na iluś tam widzów z głowy i też było to zacne : ) Aż sobie czasem podśpiewuje, " Sime Archon, dzięki za balladę ": )
Najlepsza rapgra na świecia ale nie ukrywając dla Archona i Grema wszystko Smiling
Fajny film
Ballada Archona Jankowi się podoba