Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowy iPad (The New iPad / iPad 3)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: ipad3.jpg]
Apple znane jest z corocznego odświeżania swoich sprzętów i nie inaczej jest z iPadem. Najnowszy model, ochrzczony po prostu jako "the new iPad", czyli "nowy iPad" zrywa z tradycją numerowania Applowskich tabletów. Na nasze potrzeby, kolokwialnie, by nie zamęcić sobie w głowach i tak będziemy nazywać go, przynajmniej dziś, iPadem 3. Kto powinien się nim zainteresować, jak wypada na tle poprzedników i co oferuje na tle konkurencji, przekonacie się z naszego najnowszego materiału wideo.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Nowy iPad (The New iPad / iPad 3)
Takie moje małe pytanie do Archona - oba iPady, które pojawiają się w materiale, są Twoją własnością?
Cóż, nie rozumiem idei kupowania nowego sprzętu Apple wraz z wejściem kolejnej wersji - zwłaszcza gdy zmiany są jedynie kosmetyczne, jak to jest w przypadku iPada 3. Zwłaszcza że te cacka swoje kosztują.
Ja osobiście wolę Androida - pracuje mi się na nim wygodniej. Jedyne, co jak dla mnie przemawia za Apple to optymalizacja oprogramowania - Androidowi wiele brakuje w tym temacie.

Tak, oba należały do mnie. Prosta sprawa. Kupiłem nowy model, a potem sprzedałem stary. Dzięki temu niskim kosztem mogłem przygotować rozpakowanie i jednocześnie, na przyszłość, móc wykorzystywać najnowszy model urządzenia np. na potrzeby recenzji gier na tablety.