Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomysły na pigułki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Ace Attorney w pigułce!
The Sims w pigułce!
Ja bym chętnie zobaczył pigułkę o którejś z tych gier:
F-Zero
Starfox
Donkey Kong
Gameboy / Advance Wars
Kirby
Proponuje Mafie, grę która podbiła serca wielu ludzi. Ciekawostką jest że prace przy niej trwały tak długo iż została wydana na rynek w którym to zmieniły się standardy graficzne od dnia rozpoczęcia produkcji.
Przydałby się kolejny odcinek Mortal Kombat w pigułce, jeśli kolejna część gry wyszła czas temu.
Cała seria Soul Calibur w pigułce!
Final Fantasy w pigułce! Tyle minut by zeszło :")
Jazz Jackrabbit w pigułce - niby dużo części tej gry nie wyszło (3 + jedna anulowana) ale i tak warto wspomnieć o tej grze Archon Approved
(04-08-2015, 02:09)Len napisał(a): [ -> ]Kupiłeś na targach rupieci Blood Omen 2... może zatem pigułka o Legacy of Kain ?

Ta seria na to zasługuje!
Pigułka Tomb Raider'a? Laughing
Super Mario Bros W pigułce ?
Może Civilization Sida Meiera w pigułce? Pewnie proponowane mnóstwo razy, ale jeszcze jeden raz nie zaszkodzi.
Pigułka z Might&Magic (nie Heroes of) dobra i długa seria
SILENT HILL I RESIDENT EVIL !! Grinning
Hmm... a może Half-Life w pigułce? Jest co opowiadać :P (zwłaszcza, jeśli doliczycie serię Portal, która dzieje się w tym samym uniwersum)
Może by tak Stronghold Crusader?  Happy
mógł byś zrobić pokemony w pigułce bardzo chętnie zobaczył bym taką serie

redstonek07

(29-03-2012, 20:50)ExGamer napisał(a): [ -> ]Need For Speed, GTA, Colin McRae z DiRTami łącznie, Army Men.

A no i jeszcze Fritz. :P

GTA już było
Może The Elder Scrolls...w pigułce?Myślę że będzie ciekawie.
Ja bym zaproponował The Sims w pigułce.
The Sims lub The Elder Scrolls Smiling
MAM WIEM WIEM WIEM WORMSY W PIGUŁCE  Archon Approved
O! To ja ładnie proszę o Wiedźmina w pigułce Smiling

Mogę nawet dać daninę dla grunia .-.
Był Mortal Kombat, to może teraz Street Fighter Smiling
Skoro teraz jest Gothic w Pigułce to według mnie seria "Risen w Pigułce" byłaby najlepsza Archon Approved
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13