Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomysły na pigułki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Proponuję:
Fallout
Final Fantasy
Deus Ex
Gta
Gothic
Tomb Rider
Metal Slug
Resident Evil
Devil May Cry
Need for speed
Rayman
Silent Hill
Metal Gear Solid
Quake
Ja proponowałbym serię Gothic (razem ze mną 4 głosy). Odcinków byłoby max 4.
1 odc - G1 do G2NK
2 odc - G3 do G3ZB
3 odc - Arcania do Upadku Setarif

Ps. Devil May Cry też by się nadawał.
Może Angry Birds?
(09-04-2012, 21:58)Haruka napisał(a): [ -> ]Może Angry Birds?

A co się w nich zmieniło oprócz tła. Nie liczę angry birds space chociaż i tu kolosalnych zmian nie widać. Z tego można zrobić ćwierć pigułki.
Moje propozycje:
-Devil May Cry
-Deus Ex
-God of War
-Gta
Może Rock Band albo sonic the headgehog?
Zeldę i już.
A może by tak Might and Magic? Seria Heroes już była jako pigułka więc może M&M jest dobrym pomysłem Grinning
(15-04-2012, 03:36)Kapul625 napisał(a): [ -> ]A może by tak Might and Magic? Seria Heroes już była jako pigułka więc może M&M jest dobrym pomysłem Grinning

To już Archon zrobił i wyszło mu świetnie Smiling

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yzIwEiAAeJE[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MYta8nqFJUk[/youtube]
(15-04-2012, 12:37)Link napisał(a): [ -> ]
(15-04-2012, 03:36)Kapul625 napisał(a): [ -> ]A może by tak Might and Magic? Seria Heroes już była jako pigułka więc może M&M jest dobrym pomysłem Grinning

To już Archon zrobił i wyszło mu świetnie Smiling

Archon zrobił pigułkę o serii Heroes of might and magic, ale samo Might and magic to inna seria gier. Obie serie są w tym samym uniwersum, jednak Heroes to strategia a Might and magic to rpg.

A to źle Cię zrozumiałem kolego Up, przeczytałem Might & Magic, dalej Heroes i mi się skojarzyło Smiling
Moje propozycje:
Gothic
Aby's Odysee
Might and Magic
Deus Ex
Silent Hill
Serious Sam
Fallout
GTA
Alone in the dark
Prince of Persia
Metroid
Ja ze swojej strony mam dwie propozycje

Resident Evil - świetna fabuła, na tyle rozbudowana, ze materiału do epizodów mielibyście pod dostatkiem. Wielowątkowość, zmiany które towarzyszyły każdej kolejnej grze sprawiają, że nie da się przejść obok niej obojętnie.

Metal Gear - ponownie: fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła. Specjalnie piszę Metal Gear, bo seria zaczyna się o ile dobrze sobie przypominam na konsoli NES. Jeżeli wzięlibyście się za zrobienie materiału z całej tej serii, byłoby to coś godnego podziwu, a może boicie się? (tak, to jest prowokacja, bo dla tych gier kupiłem PSX, PS2 i PS3 i mam olbrzymi sentymentSmiling )

Tak czy inaczej pigułka o MK była świetna i jestem przekonany, że kolejne będą na równie wysokim poziomie Smiling

Pozdrawiam
A może Twisted Metal to była super gierka Smiling
Silent Hill
+++ mało osób w ogóle wie coś więcej o tych grach (sam nie wiem dużo o tej serii :> )
++ dosyć spora seria
+ teraz może coś z Japonii? Midway i 3DO same zachodnie firmy
+ gatunek gry zupełnie inny od reszty pigułek
Zdecydowanie Baldur's Gate (+Baldur's Gate II)! Skoro był Mortal, to fajnie by było zobaczyć pigułkę ze Street Fightera i Tekkena. Ponadto return to castle wolfenstein, mafia, max payne, seria gta. Każda gra jest niebanalna i praktycznie już osiągnęła status kultowej, z każdej da na pewno wyłowić się trochę smaczków.
@arturs: Baldur's Gate to fenomenalna seria. Jest tylko jeden problem: wiesz ile godzin Archon musialby spedzic zeby stworzyc taka pigulke?
Nie zauważyłem, to dodaję:
- Seria Legacy of Kain? Dość spore uniwersum, sądze że ze swoją pokręconą fabułą + innymi ciekawostkami dobrze by się nadawała.
- Aż się dziwie, że nikt nie podrzucił ale: może Alone in the Dark? Jakby nie było, jeden z tych rewolucyjnych horrorów to może byłoby warto mu i jego następnym częściom przyjrzeć się z bliska.
(24-04-2012, 01:55)LeeRoy napisał(a): [ -> ]@arturs: Baldur's Gate to fenomenalna seria. Jest tylko jeden problem: wiesz ile godzin Archon musialby spedzic zeby stworzyc taka pigulke?

Wiem, też o tym pomyślałem. Ale z kolei pomyśl jaka byłaby to świetna pigułka, przecież w coś dobrego zawsze trzeba włożyć mnóstwo pracy i poświęcić trochę czasu. Jeśli ma chęci, to się przecież zajmie, a jak nie to nie. Smiling P.S. wyleciało mi z głowy - widzę, że inni o tym już napisali, ale dorzucę cegiełkę - Silent Hill Smiling
A może cos o Tekkenie? Bo wyszło juz tego troche na różne platwormy. A i historia tocząca się w tle jest bardzo ciekawa.
Próbowałem zagrać w każdą z części MGS przy różnych okazjach. Najpierw w 2, potem w 3 - ostatnio z nadzieja pozyczylem mgs4 od kolegi. Ale niestety... nic mnie nie wciagnelo na dluzej niz 30 min. Nie mam pojecia o fabule w tej grze ;p

Ostatnio kupilem PSX i razem z nia przyszedł MGS1 - jednak tu znow to samo. Jakos nie potrafie sie wkręcić.

Tak więc proponuję pigułkę o serii Metal Gear Solid - dla takich casuali jak ja, zebysmy mogli "poczuć" tą grę Smiling

Podobnie ma się sprawa z serią Final Fantasy - chociaz to była by już dość spora pigułka.

Jeszcze jeden tytuł który mogę zaproponować to Warcraft Smiling Tu akurat tak jak to było z pigułką na temat serii Heroes fajnie by było sobie przypomnieć jak to się kiedyś cięło po nocach Winking
Tylko na mnie nie krzyczcie ale możę .... Tibia? od chyba 1997 do teraz wydano 9.52 wersji <chyba> na kilka pigułek by było.
Psyduck Mind Blown

Na pigułkę może nie ale ogólnie dobry temat na materiał o fenomenie tej gry Winking Tylko czy tego już nie było?
Ja proponuje fallout'y ,gothic'ki (łącznie z Risen'ami) ,lub the elder scroll'sy .
(24-04-2012, 12:33)Chmurowaty napisał(a): [ -> ]Nie zauważyłem, to dodaję:
- Seria Legacy of Kain? Dość spore uniwersum, sądze że ze swoją pokręconą fabułą + innymi ciekawostkami dobrze by się nadawała.
- Aż się dziwie, że nikt nie podrzucił ale: może Alone in the Dark? Jakby nie było, jeden z tych rewolucyjnych horrorów to może byłoby warto mu i jego następnym częściom przyjrzeć się z bliska.
AitD Było już rzucone
Poza tym, już tyle razy Archon i inni pisali nie będzie Final Fantasy, bo seria nie posiada spójnej fabuły.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13