Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomysły na pigułki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Gothic? :>
Od siebie zaproponuję serię Splinter Cell. Zaraz obok Thiefa i MGS'a czołowy przedstawiciel gier stealth. Mój beloved Heart żanra.
Moje propozycje:
HALO
God of war
Rayman
lego
The Sims :p
Glitche i bugi w The Sims 3. Grinning
Pisałem już kilka razy na chacie, ale napiszę też tu. Arhn.eu jest odskocznią (przynajmniej dla mnie) od filmików z minecrafta, przez co ludzie znudzeni widzą w tym kanale alternatywę. Moim zdaniem warto pomyśleć nie na temat pigułki z konkretnej gry, ale o czymś nietypowym, np. o ciekawych rozwiązaniach w grach - wielu pecetowców nie grało w MGS, przez co nigdy nie doświadczą ciekawych pomysłów jak znalezienie numeru codecu(?) do Meryl na pudełku. O boże, jakiego ja miałem wtedy zonka! Albo gdy Psychomantis podczas gry mówił w jakie gry graliśmy i żeby go pokonać trzeba było zmienić pady. Można też wspomnieć o nietypowych grach jak VibRibbon albo REZ.
Mój pomysł na pigułkę : Najlepsze gry z RPGMakera!!
- Gothic
- Tomb Raider

Winking
Moje pomysły to między innymi:
- Gothic
- Call of Duty
- Half-Life
- Counter-Strike
-The Elder Scrolls
-Gothic
-Might & Magic
Seria Castlevania, Mario, F.E.A.R., Postal, GTA, Call of Duty, Battlefield, Final Fantasty, Halo, The Elder Scrolls, Need For Speed, Painkiller, Prince of Persia, King's Bounty, Resident Evil, Silent Hill, Fatal Frame, Settlers, Sonic, Street Fighter, Tekken, Tom Clancy's, Tony Hawk's, Quake, The House of the Dead.
Zdecydowanie jestem za serią Tomb Raider i the Legend of Zelda! Tym bardziej, że obie serie mają kilka tytułów, które zupełnie różnią się innych części.
Moje propozycje to: The Elder Scrolls, Prince of Persia oraz Tomb Raider.
Jestem zdecydowanie za The Elder Scrolls. Ciekawym pomysłem tez wydaje się F.E.A.R. albo wspominane już wcześniej Silent Hill.

DonLama

NFS, civ, gothic, hl (ze wszystkimi dodatkami)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
The sims (oryginalne, 2, 3)w pigułce (O matko to by trochę trwało).
Z wielką przyjemnością obejrzałbym pigułki z Gothic'a, bądź Zeldy. Winking
Moja propozycja - myst, might and magic
Myślę że seria Fallout będzie odpowiednia Smiling
A może historia GTA dla uzupełnienia livestreamów by się przydała :p
Ja chciałbym zobaczyć całą serię Shin Megami Tensei. To byłoby cudo Grinning Trzymam kciuki za to, że SMT z Personą na czele się pojawi.
(10-09-2013, 19:11)PanDorian napisał(a): [ -> ]Mój pomysł na pigułkę : Najlepsze gry z RPGMakera!!

A jest ich więcej niż 5? (W sensie tych dobrych)
Nic specjalnie grywalnego oprócz Parallel Worlds mi na myśl nie przychodzi PS4 Has No Game
(01-01-2014, 05:22)atrapa napisał(a): [ -> ]
(10-09-2013, 19:11)PanDorian napisał(a): [ -> ]Mój pomysł na pigułkę : Najlepsze gry z RPGMakera!!

A jest ich więcej niż 5? (W sensie tych dobrych)
Nic specjalnie grywalnego oprócz Parallel Worlds mi na myśl nie przychodzi PS4 Has No Game

Jeszcze chociażby Ao Oni i Ib.
Dla mnie Mario albo The Legend of Zelda Grinning
Co powiecie na serię Final Fantasy, poboczne projekty i tysiące rimejków poszczególnych części (zwłaszcza tych pierwszych)?
Chciałbym zobaczyć Max Payne Grinning
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13