Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomysły na pigułki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Z uwagi na duże zainteresowaniem tematem "pigułek", otwieram uroczyście ten oto temat w którym chętnie usłyszę wasze propozycje na temat cyklów wartych wzmianki w tej serii.

Propozycje pojawiające się najczęściej będą odpowiednio priorytetyzowane, jeśli uznamy, że faktycznie warto się nimi zainteresować pod tym kątem.
Twórczość Activision Trollface A tak serio, to może Silent Hille? Trochę ich było, i myślę, że warto o Nich coś powiedzieć. Silent Hill 2 Heart
Residenty ;p
CoD, Battlefield, Quake, UT, Ghost Recon, Silent Hill, Resident Evil, Total War. Nie wiem co jeszcze, jak sobie przypomnę to napisze.
Podbiję Silent Hill od Sarge'a i Berorna, świetne by to było.
(29-03-2012, 15:55)Sarge napisał(a): [ -> ]CoD, Battlefield, Quake, UT, Ghost Recon, Silent Hill, Resident Evil, Total War. Nie wiem co jeszcze, jak sobie przypomnę to napisze.

Pigułka o Codzie? lolz
Seria gier Test Drive byłaby spoko.
Silent hill, Resident, Half-life, Devil May Cry, God of War
Widzę, że ten temat będzie niezwykle popularny i już na prowadzenie wychodzi kilka ciekawych pozycji. Proszę o więcej Winking
Need For Speed, GTA, Colin McRae z DiRTami łącznie, Army Men.

A no i jeszcze Fritz. :P
Rayman? Assassin's Creed? Call of Duty?
Ja poproszę Residenty, Zeldy, może... Breath of Fire?
Dwa słowa: Poketto Monsutā!
Pokemony! Grinning
Fallout - piękne i interesujące uniwersum.
Assassins Creed w pigułce bez sensu, cztery części i wszystkie wydane w przeciągu ostatnich czterech lat.
Za to pomysł Haruki genialny. Podpisuję się obiema rękami i jedna nogą.
Hehe, ale Pokemony to tytuł na 100 pigułek, a nie jedną, czy nawet 10 Grinning
Powiedz że Ci się robić nie chce ;p Przeciez mozna je spigułować genami i wtedy będzie tylko 4 max 5 pigułek jeśli seria b/w dostanie własną.
A może Wipeout w pigułce?
(01-04-2012, 21:19)xxxxyyyy napisał(a): [ -> ]Powiedz że Ci się robić nie chce ;p Przeciez mozna je spigułować genami i wtedy będzie tylko 4 max 5 pigułek jeśli seria b/w dostanie własną.
Ale wtedy musiałyby być tylko o grach, a wtedy nie wiem, czy byłoby dość oryginalnego materiału. Ale jest to coś wartego rozważenia.

(01-04-2012, 21:25)Baero napisał(a): [ -> ]A może Wipeout w pigułce?
A cóż mógłbym powiedzieć o serii wyścigów o dość szczątkowej fabule? Bardzo ją lubię, ale nie nazwałbym jej kopalnią ciekawostek.
Możesz dorzucić cos o mandze, swoją drogą znacznie lepszej fabularnie niż same gry które bądź co bądź są oparte właśnie na niej. Poza tym same glitche to materiał na jedną pigułę. A jeśli nie poki to może zelda Smiling
Cytat:Poza tym same glitche to materiał na jedną pigułę.

Trollface

A co do Pokemonów - gdyby zebrać materiał z mangi oraz anime to wyszłoby go trochę dużo :p Pytanie czy chcecie jedną pigułę, która będzie się ciągnęła przez rok, czy kilka krótszych Winking Ja jestem za tą drugą opcją.
Dlatego 4 bedą w sam raz. To nawet mniej niż mortal ;p
Oho - Zelda tez dobry pomysl
Na myśl też mi przychodzi seria Jak & Daxter. Nie ma ich dużo ale razem z Jak X, Daxterem i resztą uzbierało by się z 5 pigułek Smiling
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13