Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gamer Night - 14/04/2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: openttd-128.gif]
Whoo! Nadszedł czas na pierwszy, oficjalny arhnowy Gamer Night!

>> Samouczek dla początkujących <<

W najbliższą Sobotę, czyli 14 Kwietnia 2012 o godzinie 21:00 zagramy w OpenTTD. OpenTTD to jedna z najpopularniejszych gier ekonomicznych na świecie i jest oparta na kultowej grze Transport Tycoon Deluxe Chrisa Sawyera.

Na arhn.eu już w piątek pojawi się recenzja tego tytułu.

Co najważniejsze: OpenTTD jest darmowe i uruchomi się nawet na archaicznym sprzęcie.

Każdy z uczestników otrzyma również ekskluzywnego arhnowego achievementa za udział w zabawie! Informacje na temat danych dostępowych do serwera na którym odbędzie się gra zostaną podane w tym temacie w Sobotę.

Miłej zabawy Smiling


Dane serwera: 77.97.201.180:3979
Hasło: arhn

[Opcjonalnie]Czat głosowy: Teamspeak
Host: arhn.pl
Hasło: arhn


JAK POŁĄCZYĆ SIĘ Z SERWEREM?
Zakładając, że w opcjach wybraliśmy język polski:
1. Klikamy przycisk "Gra wieloosobowa" (Multiplayer)
[Obrazek: 2012-04-14_1358.png]
2. Z menu "Połączenie" wybieramy "Internet":
[Obrazek: 2012-04-14_1359.png]
3. Klikamy dodaj serwer:
[Obrazek: 2012-04-14_1359_001.png]
4. Jako adres serwera podajemy 77.97.201.180:3979
[Obrazek: 2012-04-14_1359_002.png]
5. Wybieramy nasz serwer z listy i klikamy "Przyłącz się do gry".


Ważna informacja: Po uruchomieniu gry koniecznie ustawcie hasło na stworzoną przez siebie firmę, aby pozostali gracze nie mogli do niej dołączać i przejąć nad nią kontroli!
[Obrazek: 2012-04-14_1402.png]
O ile nie pójdę chlać, to pewnie wdepnę na chwilę... OTTD jest jedną z lepszych gier ever Smiling
O ile nie pojade na mini-zlot to bede, mimo iz gra niezbyt mi lezy :P
Szkoda, ale mnie nie będzie, nocka niestety, nie płaczcie i nie tęsknijcie za mną Winking Miłej zabawy życzę.
Zapewne będę Grinning
Ja również się pojawię Winking
Obowiązkowo Smiling
Aczi, aczi, aczi!

A tak serio, to będę na bank Winking
Będę zaszczycony
Pogram , zagram .
A ja nie będę. Będę se grał w coś innego, przynajmniej spokój na czacie będzie.
daah już jutro
że też mnie mnie
będzie
będę na 100%
Z chęcią zagram tylko ogarnę tą grę. Smiling
Nie mam pojęcia czy będe...możliwe że uda mi sie u dziadków wbić Winking
Na pewno będę Heart
No i noc się udała. Smiling O której serwer padł bo w pewnym momencie zaryłem twarzą w klawiaturę ze zmęczenia? :P
Sam nie wiem Childish Ja, LeeRoy i Berorn skończyliśmy grać po 5 i wtedy serwer jeszcze działał. Szkoda, że przestał bo nie zarobiliśmy milionów Childish
Do 5? Lulz, ja odpadłem dość wcześnie i powierzyłem firmę Berornowi, dajcie znać czy zbankrutował czy nie, to go zwolnie/awansuje Torll
Mieliśmy z Berornem jakieś 3 miliony na plusie Grinning Co nie LeeRoy?
Łooo, to nieźle graliście. Ja bym mógł siedzieć dłużej, ale praktycznie nie ogarniałem co się dzieje i Bombiłem teren, to Chmuro&Bero Company bankructwo zahaczyło Laughing
Fajnie się grało (pomimo że moja gra była słaba), posiedziałbym dłużej ale o około 23 ojciec mnie wywalił z kompa bo chciał se pooglądać auta na otomoto.
Ja następnym razem ogarnę grę i zrobię coś więcej niż tylko poobserwuję, ale w sumie nie miałem wczoraj czasu siedzieć i grać, więc zajrzałem, popatrzyłem kilka razy i wyszedłem :P
Czekamy na następny odcinek! Laughing
Gdzie moje aczi ?Childish
Stron: 1 2