Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jakie gry polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, kilka lat temu kupiłem Nintendo Wii. Póki co mam tylko Guitar hero, zamierzam kupić sobie kilka gier. Na razie mam na oku:

1.New super mario bros.
2.Sonic colors
3.Monster Hunter TRI

Polecacie te tytuły? Czy może znacie inne, fajniejsze?
Kolega ma Wii, i jest jedna taka gierka. Tą grą jest Code Lyoko Quest For Infinity.
Kupiłeś konsolę Wii, i nie masz w planach zakupu Zeldy Skyward Sword czy Twilight Princess ? No Panie no Smiling Poczytaj trochę o tej flagowej sadze i kupuj Zeldę ! Smiling Polecam też The Last Story, świetny erpeg spod dłuta samego Sakaguchiego - odszedł od Sqare i utarł nosa "kwadratowym" pokazując, jak fajnie można zrobić dobrego RPG'a. Łykaj w ciemno też Super Mario Galaxy 1 oraz 2, Wii Mario Kart, oraz jak wolisz bardziej hardkorowe poziomy trudności platformówek - Donkey Kong Returns
Z tych które wymieniłeś, wybrałbym tylko New Super Mario Bros.
Ja polecam ci Super Mario Galaxy 1 i 2, oraz Rayman Origins.
Koniecznie Super Smash Bros Brawl , Mario kart wii , Jurassic: the hunted
Polecam gre Madworld . WYMIATA ! GrinningGrinning
Obowiązkowym tytułem jest redsteel
Ja bym polecał Super Mario Galaxy 1 i 2, The Legend of Zelda Skyward Sword, New Super Mario Bros. Wii.
Najwięcej zabawy sprawiały mi:
- Kirby's Return to Dream Land
- New Super Mario Bros
- Super Mario Paper
- I oczywiście Zelda Skyward Sword!
Mi najwięcej radości (no i spędziłem przy niej najwięcej czasu) sprawiło Xenoblade. Świetny jRPG z ciekawą fabuła i niezwykle rozbudowanym i ładnym światem.
Oprócz wcześniej wymienionych przez ludzi gier dodałbym Pandora's Tower, Metroid Prime Trilogy oraz Trauma Center: New Blood.
Oczywiście Mario Kart, chociaż ostatnio w łapki wpadł mi Table Tennis firmy Rockstar, który sprawił mi mnóstwo frajdy.
Bardzo Polecam The Legend of Zelda: Twilight Princess bardzo fajna gra Smiling
Bardzo mi się spodobała gra Super Smash Bros Brawl.Świetna grywalność, postacie Nintendo, ale największy Fun jest wtedy, gdy się gra ze znajomym. Jest jeszcze jedna gra warta polecenia. Jest to New Super Mario Bros Wii.Spędziłem przy niej ponad 150 godzin, więc to mówi za siebie Winking
Super Smash Bros. Brawl, Super Mario Galaxy 1 i 2, New Super Mario Bros. Wii, The Legend of Zelda Skyward Sword. Poza tym wszystkie gierki z Gamecube działają (musisz mieć pada) więc polecam także Super Mario Sunshine.
Ja polecam grę Pandora Tower i wszystkie gry z serii Rayman
Polecam legend of zelda twilight princess, mario wii
Dziwne że nikt nie wymienił No More Heroes, przecież to pozycja obowiązkowa na Wii (jeśli chodzi o dorosłe gry).
Temat już trochę nie świeży ale nie mogę się otrząsnąć z szoku że nikt nie polecił Donkey Kong Country Returns. Świetna gra, najlepiej grać w 2 osoby. Do łatwych nie należy ale gwarantuje dużo zabawy :)
a z gierek ruchowych co byście polecili na Wii?
Wii Sports Resort
Fakt faktem - lepsze wrażenia są na xboxie + kinect - ale serdecznie polecam dla wszystkich z Wii, serię Just Dance. Na imprezy/pojedynki w kilka osób świetna sprawa. Solo też jest fajnie, jednak wygłupianie się z drugą osobą u boku jest przyjemniejsze Winking Just Dance 4 ma najbardziej współczesną listę przebojów, więc powinna każdemu przypaść do gustu.
współczesna lista przebojów wzbudza we mnie mieszane uczucia, a tak poza Just Dance i Wii Sport czegoś ruchowego i dobrego można się spodziewać w Wii?
Jako tako gier angażujących całe ciało do ruchu, to chyba nie ma. Nie licząc oczywiście tanecznych no i Wii Fit (ale to najzwyklejsze ćwiczenia). Większość skupia się na mniej lub bardziej skomplikowanych ruchach ręką (kontrolerem). Dorzuciłbym w sumie pozostale gry z serii Wii Play, Wii Motion Play itd (przydałby sie motion plus, do wii sports resort). Mario Party jest całkiem przyjemne, Rayman Raving Rabbids TV Party (i ogólnie gry z królikami Winking )
Zależy czego oczekujesz, mówiąc 'gry ruchowe'...
Głównie chodzi nam z Kropcią o gry, które angażują jak najwięcej części ciała...ale na to pytanie chyba już otrzymaliśmy odpowiedź Confused

(23-04-2013, 12:29)yacolek napisał(a): [ -> ]Jako tako gier angażujących całe ciało do ruchu, to chyba nie ma.
Childish
Mario Kart 7, seria Guitar Hero, Super Smash Bros Brawl, The House of The Dead Overkill, seria Rayman Raving Rabbids, Mario Party 9.

Mam nadzieje, że pomogłem Winking
Stron: 1 2