Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Targi Rupieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: targ.jpg]
Jak ma się kupowanie gier na targach rupieci do zamawiania "używek" przez internet? W najnowszej Rupieciarni wybieramy się na coniedzielny Car Boot Sale w Edynburgu, żeby spróbować obłowić się w gadżety jak najmniejszym kosztem.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Targi Rupieci
Fajna sprawa, w mojej dziurze jeszcze takiego czegoś nie było, a jak by nawet było to nie w takich cenach Smiling Obłowiłbym się w sporo zabawek dla siebie, dodatkowo zarobił na niektórych grach, i wyszedł na zero, bądź nawet na plus Smiling
Filmiku jeszcze nie widziałem, ale od przyszłej niedzieli zamierzam chodzić na białostocki pchli targi. Może uda się ustrzelić coś ciekawego :P Chociaż z tego co wiem najlepiej jest na zachodzie Polski - Szczecin, Poznań i Wrocław, tam podobno można się obłowić w ciekawe fanty za grosze.
Fajny film, nieźle się obłowiłeś, a co do gier, to chętnie zaopiekowałbym się grą Black&White, jeśli nie masz nic przeciwko, powodzenia w dalszych filmikach, pozdrowienia, pa!
Super sprawa. Również jestem chętny na black and white.
Kupiłem niedawno drugą część i do tej pory leży w folii, ale kiedyś miałem pierwszą (poszła w drzazgi :/) i zjadła mi sporo tygodni życia Smiling
wchodzę na tą stronę już od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku że według mnie to najlepsza strona poświęcona grom(inne są po prostu nudne).Drogi Panie Archonie czy mógłbyś zrobić jakieś video o PS2.Proszę też o grę Gta san andreas na tą konsole.
Przypomnę tylko, że liczą się komentarze pod filmem a nie posty na forum Winking To tak na wypadek, gdyby ktoś się rejestrował i postował tylko po to żeby zgarnąć gry Grinning
Ja muszę się przejechać po tych małych targowiskach w Gdańsku w wolnej chwili.
Kurczę, zawsze fajnie byłoby coś wyrwać.

Kiedyś kupiłem trzy gry na NESa (w pudełkach, z instrukcjami) w lumpeksie. Kumpel dostał nawet w tym samym przybytku N64, ale niestety nie działało.
fajne targi:d
No i obejrzałem materiał. I cóż mogę powiedzieć - troszkę mnie zazdrość bierze :P Zobaczymy, czy w Białymstoku uda się coś ciekawego upolować (bo w lokalnych sklepikach z używkami ceny są dość wysokie) :P
Po obejrzeniu materiału stwierdzam że za tak małą cenę można otrzymać takie świetne gry. Lecz mimo to przygarnąłbym GTA San Andreas.
(16-04-2012, 16:45)robert908 napisał(a): [ -> ]Lecz mimo to przygarnąłbym GTA San Andreas.
[Obrazek: 2012-04-16_1541.png]
Czemu morrowind taki drogi? Przecież w polsce kupi zagrosze. Chyba, że coś się zmieniło za te 4 lata i nie ma go już po 15 zł.
Ja chętnie przygarnę Morrowinda, gra bardzo fajna, widziałem u brata, a grając w Skyrim chciałbym poznać jego starszych braci. Powodzenia przy następnych filmikach.
Pozdrawiam. (Tak wiem, że piszę na forum a nie pod wideo, ale to tylko dlatego że z jakiegoś powodu pod każdym wideo jest napisane że formularz komentarzy jest nieczynny).
Jakby się znalazł jakiś wolny egzemplarz, to również chętnie przygarnę. Smiling
Ja bym też przygarnął jakąś grę no ale cóż trzeba czekać az wybiorą trzech wygranych. :p
Fajna rzecz z tym, ciekawe czy sa takie w polsce "targi" i ciekawe jak to jest wysylane,bo bym moze przygarnal black & white albo morrowinda Smiling
(16-04-2012, 00:25)Manga Ryu napisał(a): [ -> ]Ja muszę się przejechać po tych małych targowiskach w Gdańsku w wolnej chwili.

A są jakieś warte uwagi? Też chętnie zerknę...
Czy ktoś wie czy istnieje i jak tak to gdzie taki targ w Poznaniu ?
BEDE GRAŁ W GRE

LOL

fajny ten pchli targ, moza ciekawe rzeczy wyrwac za niezle pieniadze. jak bede w edynbra to sie wybiore ;]
Fajna sprawa hętnie zgarną bym gta