Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: MrPEKCM ( MrGame&Watch)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Nazywam się Aleksander, rozwinięcie mojego nicku to ProEloKoxComboMaster , mieszkam w miejscowości znanej jako Szczecinek, aktualnie chodzę do gimnazjum. ( 2 klasa)

Bardzo lubię wbijać na arhn.eu ponieważ zawsze panuje tu extra atmosfera, czasem mogę uczęszczać na team speak ,

Aktualnie posiadam PC i konsole Ps1 Ps2 Ps3 PsP , moją ulubioną serią jest Assassin's Creed . Nie lubie filmików z Minecraft na yt i gardzę wszystkimi "zagrajmerami minecraftowymi " . cenie sobie nie mainstreamowość.

chętnie uczestniczę w dyskusjach i staram się jak najczęściej pomagać.
Mam nadzieje że na tym forum ktoś jeszcze mnie lubi ( Forever Alone )


ps. jeżeli ładnie poprosicie może kiedyś wyląduje tu moje zdjęcie
Forumowy dysklektyk, niby da się z Nim pogadać, ale to jednak twarda gimbaza Bitch please!
Nie wiem dlaczego on nie ma poziomu ostrzeżenia, robi w gruncie rzeczy to samo co ja.
TROLOLOLO, może i ktoś Cie lubi, ale jak zagrasz a maincrafffta to będzie to więcej niż 1 osoba :P
On nie mieszka w Szczecinku tylko na zadupiu i ciężko mu się do tego przyznać Trollface
(26-04-2012, 20:03)knopers napisał(a): [ -> ]On nie mieszka w Szczecinku tylko na zadupiu i ciężko mu się do tego przyznać Trollface

ciężko to się przyznać do twojej mamy co? Trollface

@knopers
@pekcm

Nie urządzamy tu sobie prywaty. Jak chcecie się kłócić to na dwór, na gołe klaty Grinning

Jeden i drugi - warn - 20%