Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: System Error #002
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: systemerror2.jpg]
Chociaż wirtualne realia gier rządzą się swoimi własnymi prawami, błędy, sekrety i kody przypominają nam, że cyfrowe reguły da się czasem nagiąć. W System Error zajmujemy się ludzkim piętnem niedoskonałości tych idealnie wyimaginowanych światów.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: System Error #002
Kolejny świetny odcinek, znam błąd: w grze Harry Potter i Kamień Filozoficzny na Pc kiedy pierwszy raz spotykamy prawie bez głowego nick'a po tym jak powie wszystko co ma do powiedzenia i zniknie w ścianie możemy podejść to tej ściany maksymalnie blisko(w ręcz stykając się) i obrócić obraz myszką zauważając tym samym ukryty pokój, gdzie znajduje się nick ale niestety nie możemy tam wejść.
Znam błąd w gta 4 na ps3(nie wiem czy na innych platformach to działa).wchodzisz do szpitala stajesz na jednym z łóżek obracasz analogiem tak żeby było widać głowę niko.wtedy widać jego mózg oraz oczy.
znam jeszcze jeden w duke nukem forever ps3 demo .na początku demo idziesz do sedesu bierzesz kupę następnie obrzucasz nią pisuary .Pózniej w grze występują różne błędy jeśli nie odejdziesz od pisuarów.

Piotrek1113

Jest także też glitch z wodą w Super Mario Sunshine (gamecube). U szczytu Corona Montuain jest taka mała sadzawka oraz płot. Przy takim pagórku, gdzie się łączy z słupem z wielkim Shine Spritem. To tam trzeba podskoczyć lekko, użyć Hover Nozzle (ten z podwójną końcówką), tak się unieść aż się uderzy i wpadnie do wody. Proszę bardzo, chodzisz pod wodą i nie tracisz tlenu ;p
A w GTA San Andreas wjeżdżając motorem Freeway do kratki wentylacyjnej na bazie wojskowej możemy wejść do "Area 69"
Słaby ten krowi poziom w SC2 Smiling No ale zawsze to jakiś smaczek :P
Pamietam jak jakieś 15 lat temu ( Miałem wtedy 4 lata ) , kuzyn opowiedział mi o krowim poziomie w diablo 1. Oczywiście trzeba było 100 razy kliknąć na krowę i "otwierał" się ów poziom,jak idiota przesiedziałem ze 2 godziny klikając na każdą z krówek po kolei Grinning