Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: ARHN.eu Papercraft-czyli zrób se sam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ja chce Dorczenza! Smiling
Gdzie grem w wersji różowy irokez ? Torll
I jeszcze Antonio Banderas.
Tu macie coś odnośnie Injustice Smiling pozwoliłem sobie wykorzystać szablon zrobiony przez neco. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.

click to see
Archon nie przypomina Archona :L
Cześć Neko! Naprawdę fajne figurki, mają naprawdę ciekawy koncept i masz naprawdę wielki talent plastyczny. Ale niestety widzę błędy ortograficzne w tytule tematu. Po pierwsze powinnaś użyć przecinka zamiast myślnika przed wyrazem "czyli". Po drugie zwrot "zrób se sam" jest nieliteracki. Powinno to brzmieć w następująco "Arhn.eu "Papercraft", czyli wykonaj samodzielnie". Wiem droga Neko, że wyjdę na sztywniaka ale podpięte tematy powinny mieć "jakiś poziom" i powinny być tworzone zgodnie z prawami, jakimi rządzi się nasza mowa ojczysta. Naprawdę mam do wszystkich szacunek, gdyż nikt mi nic na tym forum nie zrobił, więc nie mam prawa nikogo obrażać i nawet tego nie chcę. Powiedziałem to w pełnym szacunku do Ciebie i nie chcę, żebyś poczuła się źle z tego powodu. Jest nawet przysłowie "płacz kobiety jest największą porażką prawdziwego mężczyzny".

Pozdrawiam cię Neko.
Dawid.
Dawidzie,
gdzieś ktoś kiedyś napisał coś o drzazdze i belce w oku. Wytykasz Neko błędy, a sam ich w tym poście kilka popełniłeś.
Jeśli chciałeś pisać to w formie "listu", po Neko powinieneś dać przecinek i zacząć myśl od nowego akapitu. Po drugie powtórzenia i braki w przecinkach. Po trzecie zakończenie. Znów po Neko należało dać przecinek, a po swoim imieniu nie wstawiać kropki.

Mała wredna Kropcia Winking

P.S. Wybaczcie offtop, ale musiałam Grinning  A ze swojej strony zaproponuję zrobienie Dżeja Winking 
Jestem wyrozumiały. Każdemu może się zdarzyć błąd ale nie zmienia to faktu, że przyklejony temat powinien być sprawdzony pod kątem ortografii i gramatyki i poprawności polonistycznej. Temat przypięty powinien, być prestiżowym pod każdym względem. Pozdrawiam.
(22-03-2015, 00:35)nicityle napisał(a): [ -> ]Jestem wyrozumiały. Każdemu może się zdarzyć błąd ale nie zmienia to faktu, że przyklejony temat powinien być sprawdzony pod kątem ortografii i gramatyki i poprawności polonistycznej. Temat przypięty powinien, być prestiżowym pod każdym względem. Pozdrawiam.

Spoko. Jak znajdziesz ochotnika, który zajmie się dla nas za darmo korektą, to daj znać. Ty niestety odpadasz z uwagi na problemy z interpunkcją. Childish
Przepraszam za tę sytuację. Na stare lata stałem się strasznie marudny. Skończyłem w piątek 15 lat i wszyscy mówią, że tak marudnego człowieka, jak ja nie ma.
A co z gruniem? Soon
Stron: 1 2