Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: ExGamer giveaway
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Mam dla Was kod redeem książki Assasin's Creed: Tajemna Krucjata do pobrania z iTunes.

Assasin's Creed: Tajemna Krucjata

Idealne dla fanów serii Assasin's Creed. Chętni niech się wpisują w tym temacie do niedzieli 20 maja 2012 do godziny 23:59. W ciągu dwóch następnych dni wylosuję zwycięzcę i przekażę mu kod.
Osobiście tylko dodam że książkę można czytać wyłącznie na urzędzeniach iOS jak z resztą jest napisane w odnośniku - Piszę to teraz, by później nie było że Ex was oszukał/coś popsuł/whatever. Miłej zabawy chętnym
Zgłaszam się Grinning
Ja też się zgłaszam. Lubię czytać Smiling
Ja się zgłaszam !!!
Dołączam się.
Ooo, tej jeszcze nie czytałem, zgłaszam się, kolejna dołączy do kolekcji Bowdena Smiling
zgłaszam się
Ja też się zgłaszam Tritorlls
Zgłoszę sie, spróbować można Winking
Czemu nie Smiling też się zgłaszam.
zgłaszam się Smiling
Nadszedł czas, aby ogłosić wyniki giweaway-a. Nudziło mi się, więc wymyśliłem swego rodzaju losowanie w formie konkursu Winking

Zgłosiło się 10 chętnych, zdecydowałem, że pierwsza osoba, która będzie miała 3p dostanie kod. Każde wylosowanie to 1p.

Oznaczenia liczbowe dla poszczególnych osób:
1 - Witold
2 - Dark Archon
3 - knopers
4 - kojolis
5 - Berorn
6 - Dramer
7 - LeeRoy
8 - Amai988
9 - Wojt
10 - PisklePL

Losowanie:
1 - Wojt
2 - knopers
3 - LeeRoy
4 - PisklePL
5 - Dark Archon
6 - LeeRoy
7 - PisklePL
8 - Dramer
9 - LeeRoy

Wyniki:

Ostatecznie, po zażartym boju wygrywa LeeRoy z liczbą punktów trzech (już leci do ciebie PW), na drugim miejscu uplasował się Piskle PL z dwoma punktami, natomiast ex equo na trzecim miejscu są: Wojt, knopers, Dark Archon i Dramer. Zwycięzcy gratuluje, a wszystkich zapraszam na kolejne giveaway-e.

Pozdrawiam ExGamer
Fffuuu