Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pożegnianie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heya. Nie wiedziałem gdzie to wstawić więc wstawiam to tu choć i tak zaraz temat będzie usunięty. Kończę z tym forum i pójdę pochodzić gdzieś indziej. Pewnie pierwsze pytanie padnie: DLACZEGO?! Mam za dużo nauki, ale i przyjaciele z shouta wiedzą o co kaman! A więc nie pozostaje mi nic innego teraz jak opuścić ten portal i nigdy do niego nie wrócić bo nie widzę siebie tutaj za np. 5 lat. Szczególnie pozdrawiam całe grono administratorów których podziwiam za znoszenie mojego trollowania. Miło spędzajcie czas na forum bo się opłaca :P Powodzenia w dalszym rozwoju. Trzymajcie się, cześć.
Ja tu siebie widzę za 5 lat, nawet za więcej, jak się Archon nie sprzeda Trollface Fajnie było pogadać Robercie RPG, ale jak już odchodzisz, to idź, już Cię nie potrzebuję.
1. Emostajl zawsze spoko
2. Zachowujesz sie jak 12latek
3. Zrobiłeś z siebie frajera, bo nie kupiłeś gameboya, którego dla Ciebie odkładałem z 2 tygodnie, bo "na 100% kupisz"
"Pewnie pierwsze pytanie padnie - DLACZEGO?!"
Nope, nie bardzo
"Nie widzę siebie tutaj za np. 5 lat"
Seriously? Ja nie wiem co będę robić jutro po zajęciach, a co dopiero za 5 lat
"Znoszenie trollowania"
Tak, dużo go było, szczególnie że rzadko cokolwiek pisałeś.

A teraz zamykam tę szopkę (Jak wrócisz na forum po tygodniu to wstawie Ci możliwe największy % ostrzeżeń)
Have a nice evening