Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Baieros
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Nazywam się Bartek jestem graczem od 89', obecnie więcej kolekcjonuje niż gram, jednak w starym piecu ciągle ogień płonie. Uwielbiam również mówić jak i pisać o swojej pasji dlatego jestem redaktorem serwisu retroage.net oraz stworzyłem filmik o części swojej kolekcji na YT: http://www.youtube.com/watch?v=GCb_MloKo9I
Po przemeblowaniu części konsol zabrakło mi trochę motywacji do nakręcenia kolejnych części, ale kiedyś na pewno to się stanie.

Poza grami pracuje oraz prowadzę własną firmę. We wrześniu biorę ślub Winking
Uczę się jeździć na monocyklu i trenuje boks tajski.

Na forum trafiłem przypadkiem i urzekło mnie podobne do mojego podejście do piractwa więc postanowiłem się zarejestrować. Wcześniej widziałem ze dwa filmiku na YT i wydaje mi się, że lata temu widziałem tegoż samego pana robiącego videorecenzje gier na Wii dla innego serwisu Smiling
Bardzo fajna kolekcja, gratulacje i zazdroszczę, szczególnie tych zafoliowanych gier <3

Co do ostatniego akapitu: Żaden z nas, jeśli mnie pamięć nie myli, nie tworzył materiałów wideo dla żadnego innego serwisu. I malutki ten świat, bo retroage nie tylko znam, ale zdarza mi się tam raz na jakiś czas zaglądać.

Witamy na forum!
Witaj Baieros , fajna kolekcja Grinning
Dzięki za miłe powitanie i słowaSmiling

Co do tych video recenzji to chodziło mi o Ciebie właśnie, ale to widocznie masz po prostu jedną " z tych twarzy" Winking a portal o jakim mowa to gaminator jak dobrze pamiętam.

Świat retro w PL jest bardzo mały, ale tak czy siak miło, że zaglądasz na retroage.

W foliach mam tylko parę gierek na GBA, dwie na a2600, dwie na NES. Reszta jest w woreczkach strunowych żeby się nie kurzyła i zbytnio nie ocierała. Niestety ale Nintendo z kartonowymi pudełkami chyba nie liczyło, że ktoś będzie je trzymał dłużej jak do otwarcia gry. Zresztą sam pamiętam jak darłem pudełko od Asterix i Obelix na GB, które dostałem na komunie.
Archon robił filmy tylko dla Polygamii Polygamia, może tam go widziałeś Trollface

Z tymi woreczkami to świetny pomysł, szczególnie podobają mi się schowane w ten sposób, nieużywane pady. Aż się przejdę do sklepu i takowych poszukam Smiling
Ja generalnie kupowałem je kiedyś w Marko, ale są w wielu sklepach kupuje zawsze jeden rozmiar najbardziej uniwersalny, ale zastanawiam się nad dwoma rozmiarami jeszcze na carty do a2600 żeby były mniejsze i do właśnie padów i okablowania trochę większe, żeby do każdej konsoli był jeden worek. jak dobrze pamiętam te moje są jakoś 200 na 160mm.

No mi o Archona właśnie chodziło, ale z kimś mi się pomylił Winking
O super, właśnie do makro się wybieram w przyszłym tygodniu na jakieś spore zakupy to spojrzę Winking W każdym razie - świetny pomysł!