Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witoldowa kolekcja konsol (niekompletna)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! W tym temacie chciałbym zaprezentować zdjęcia mojej kolekcji, którą uzbierałem w ciągu 2 lat. Z wielu rzeczy musiałem zrezygnować, na rzecz innych. Niestety, i tą kolekcje (Poza PS3 i grami, chociaż też się nad tym ciężko zastanawiam) muszę sprzedać, tak więc jeżeli coś was zainteresuje, piszcie na PW albo na gg Winking W zdjęciach brakuje jedynie klasycznego Xboxa z grami, który na ten moment jest poza moim domem. Z czasem zrobię spis wszystkich przedmiotów pod każdym zdjęciem, łącznie z opisem stanu, itp. Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale niestety prócz telefonu nie mam nic, czym mógłbym zrobić coś ładniejszego. A teraz prezentacja:

Kolekcja Atari:
[Obrazek: imag0134my.jpg]

Kolekcja Sega:
[Obrazek: imag0132y.jpg]
[Obrazek: imag0133dr.jpg]


Kolekcja Nintendo:
[Obrazek: imag0135e.jpg]
[Obrazek: imag0136nr.jpg]
[Obrazek: imag0137d.jpg]
[Obrazek: imag0138e.jpg]
[Obrazek: imag0139a.jpg]
[Obrazek: imag0140jt.jpg]


Kolekcja Sony:
[Obrazek: imag0141di.jpg]
[Obrazek: imag0142ik.jpg]
[Obrazek: imag0143x.jpg]
[Obrazek: imag0144y.jpg]
[Obrazek: imag0145ma.jpg]
[Obrazek: imag0146o.jpg]


Co o tym sądzicie?
Bardzo fajna kolekcja, ja niestety mam tylko fundusze na jedną platformę Childish
Fajna kolekcja Witold Grinning
Witoldzie, po prostu mega!. Ciekawi mnie czy z czasem udało Ci się zebrać te zabytki techniki czy też cześć z nich to pamiątki po młodości Smiling? Żałuję, że w moim życiu był tylko stary dobry pegasus, chodź wspomnienia emocji przy tankach i contrze są niepowtarzalne.
Wojt, tak jak napisałem wyżej, wszystko zebrałem w ciągu 2 lat, ponieważ właśnie za czasów mniejszego dziecka nie miałem nawet komputera, a inne cuda (PSX, PS2, Pegasus) miałem pożyczane
Coś mi umknął ten fragment, że od 2 lat Smiling. Widać jak wielki wpływ ma na nas dzieciństwo :P i niezaspokojone marzenia dziecka.
Kolekcja imponuje, nie ma co! Ja mam o wiele mniejszą.
Mi rodzice zawsze mówili " po co Ci konsola jak masz komputer" więc musiałem się zadowolić GB oraz ruskimi jajkami..... To później w dorosłym życiu się włączają takie odchyły Winking Powodzenia w dalszym kolekcjonowaniu i znajdowaniu czasu na grę życzę.