Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: System Error #003
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: systemerror3.jpg]
Witamy po raz trzeci! Przed wami kolejny odcinek System Error, programu w którym zajmujemy się glitchami, bugami, sekretami i easter eggami, czyli wszystkim tym co jak Hiszpańska Inkwizycja, czai się w ukryciu tam, gdzie nikt się jej nie spodziewa. W tym odcinku poznamy historię Konami Code, wybierzemy się motorem do San Andreas i uwolnimy się z pętających nas więzów w Call of Duty: Black Ops.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: System Error #003
I tego na historii mogę się uczyć. Jak zawsze udany odcinek

Radiologable

dzienki za ten code Grinning
Kod konami to również tytuł instrumentalnego kawałka Deftones Smiling
Świetnie jak zawsze Winking
Too much rainbooows...
Hahhahahhahahaha, you made my day panie Archon Laughing
Z każdym odcinkiem podoba mi się ta seria coraz bardziej :].
Dzięki i polecam się na przyszłość Winking
Swietne !!! A tak wgl. to ile Archonie zajmuje Ci taki odcinek ??
wwe Smackdown vs Raw 2011 ściągając ze stołu komentatorskiego tego obok kongu
to coś co na nim jest i wyreywając razem z tym dwa ekrany na tym stole, potem bieżemy drabinę i opieramy ją o stól tak aby drabina była oparta od strony stołu obok wiegamy na drabinę i wciskamy przycisk ataku, nie zawsze się to nam uda ale gdy już uda to w wyniki tego można weiść w kibiców i biegac po trybunach
Na youtube jest jeszcze jeden bug. Jak klikamy prawym klaeiszem na nazwe użytkownika bez baneru to nic się nie dzieje, a jeśli klikniemy na baner (z partnera) to można otworzyć kanał w nowej karcie.
Archon, słyszałeś o patchu przeciw pirackiemu do Spyro 3 który powodował glitche? Niżej daje link do combosa glitchów spowodowanego tym patchem
http://www.youtube.com/watch?v=mQcYku9VOMA&feature
Bardzo dobry odcinek, bravo
na arhn.eu też działa konami code :]
Świetny żart :]
super
w Black Opsie strasznie podobał mi się ten motyw z Zorkiem Grinning

McMarycha

Haha twoja strona jest teraz pełna tęczy i kucyków Grinning (kumaci wiedzą ocb)
Jest, nauczyłem się historii Grinning
kod konami jest w mari0 gdy go wpiszemy mamy dostęp do wszystkich cheatów
przyda sie ten kod Smiling
Szkoda, że w tamtych czasach internet był tylko legendą tysiąca i jednej nocy i nie znaliśmy z bratem konami code Childish.
po wpisaniu kodu można naciskać ciągle strzałki,wywołując mnóstwo kucy i tęcz
Stron: 1 2