Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: czym się różni gameboy advance SP od gameboy advance?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
prócz kształtem, i czy wygodniej się gra na SP czy na normalnym, i który bardziej warto wybrać
Niczym ten sam slot nadal nie podświetlany monitor , tylko kształtem i umiejscowieniem guziczków .
SP różni się podświetleniem ekranu, ale brakuje mu uroku wersji zwykłej.
Advance -> baterie
Sp -> akumulator
Sp gorzej trzyma carty z klasycznego GB przy wyrobionym slocie, spotkałem się już na paru egzemplarzach z tym, że gra się wyłącza. Nie nadaje się też on do dużych dłoni bo jest raczej malutki. Podświetlenie to jego ewidentna zaleta, a w wersji 101 mamy podświetlenie jak w GB micro czy NDS co już jest w ogóle mega. Osobiście nie daje rady patrzeć na zwykłego advance, desig jest lepszy, ale kurde jest ciemniejszy od klasycznego GB i jak ekranik zaczyna być porysowany to kompletnie nic nie widać. Także u mnie zdecydowanie wygrywa SP do gry.
SP ma w przeciwieństwie do normalnego Advance podświetlony ekran i jest składany jak DS.
Gameboy avance Sp ma podświetlany ekran Grinning

Nigdy nie słyszałem o Gameby Avance SP, to raz, dwa - nie wnosisz swoim postem nic do tematu pisząc praktycznie o tym samym co kolega powyżej 3 tygodnie temu. Prosiłbym więc o zwracania większej uwagi na udzielanie się z sensem, w żywych tematach.
~b

Sądzę, że warto dodać iż Gameboy Advance SP nie posiada typowego wejścia na słuchawki (chyba zwie się ono "jack").