Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: końicziła(?)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.
Jestem... no właśnie kim ja jestem przede wszystkim i najważniejsze nerdem.Ale zacznijmy od początku,Jestem Kacper mam 21 lat i jestem studentem filologii angielskiej,moja przygoda z grami zaczyna się w 1993 gdy 3 letni Kacperek dostaje swego pierwszego pegazusa choć tak właściwie to nesa (niema to jak mieć wujka w Ameryce),na owym koniu grałem aż do 97,co wtedy się stało tak ważnego a no dostałem N64 wraz Okaryną czasu i mario 64,jak widzicie po moim avatarze do dziś jestem fanem linka i jego przygód.O mario nie mam co mówić kilka godzin grania nic więcej za to w zeldzie gubiłem się godzinami ale dość o tym bo w tym samym czasie dostałem swój pierwszy komputer z gier nie pamiętam nic ciekawego dopiero później zagrałem w Quake III unreal Tournament czy genialnego Jazz jack rabbit 2.No ale teraz trochę o moim nicku a mianowice Drizzt Do'Urden przewspaniały Drow z książek R.A Salvatore poczytajcie,warto naprawdę.Ok teraz przełomowy dla mnie moment konkretnie dostaje psx,pewnie interesują was gry?No dobrze z nich pamiętam Tekkena 3,Metal gear solid,crash i wiele więcej myślę że zanudzanie was resztą jest nie potrzebne powiem tylko tyle że konsole jakie posiadałem i posiadam to NDS N3DS PS3 PS2. Pozdrawiam pa.
Fajnie że się przedstawiłeś i że jesteś nerdem ale popracuj nad interpunkcja i nad stawianiem kropek ponadto dziel dłuższe zdania na kilka krótszych bo niektóre ciężko się czyta aha i ogarnij trochę zakładanie tematów i pisanie postów bo jakieś double się robią dziękuję.
Dziękuję,za pozytywną i mam nadzieje szczerą krytke.A co do tych doubli to wina mojej myszki,zdarza jej kliknąć dwa razy.