Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tym cytatem z Dantego witam w moim temacie "powitalnym".

Na forum arhn.eu zaglądam od czasu do czasu, ostatnio rzadziej niż częściej. Na sam portal trafiłem przez to, że znam Archona od dobrych kilku lat i zawsze mam świeże nowiny z pierwszej ręki na temat jego działalności.

Co o mnie? Jestem Dawid, studiuję romanistykę (Nie, nie uczę się o Rzymie, ani o Cyganach. Uczę się francuskiego) w Gdańsku. Z grami związany jestem mniej lub bardziej już od brzdąca (pierwsza gra to jacyś Flintstone'owie na jakimś Atari), potem oczywiście Pegasus, SNES od kumpla, Playstation, następnie GameBoy, potem Color, Advance, a teraz właściwie tylko Nintendo DS i PC, chociaż mam Gamecube'a. Dlaczego, spytacie? Otóż jestem człowiekiem cholernie niezdecydowanym i nigdy nie mogę podjąć decyzji- jaką konsolę kupić? I tak mniej więcej od czasów Playstation 2 czekam na coś, co mnie zachwyci aż tak, żebym sobie kupił stacjonarkę.

No. Co jeszcze. Czasem uruchamiam mój wehikuł czasu i przenoszę się do czasów wojen czy zamieszek. Tutaj fotka, jak ZOMO pogoniło mnie z pałami podczas zamieszek w gdyńskiej stoczni:

[Obrazek: 389685_436193956396050_1052271405_n.jpg].

To tyle chyba. Macie pytania? Spoko, jestem gotów.
Czemu stoisz tam, gdzie kiedyś stało ZOMO?
Bo tu nie widać jednego, ale gościu wymierzył mi siarczystego liścia, po czym rzucił na kolana obok czołgu :x
O to ci współczuje.
[Obrazek: oLKScTS.jpg]

Cześć, wróciłem! Kto tęsknił? A jak ktoś mnie nie zna, to opis u góry jest całkiem aktualny, tylko zmieniłem studia Winking
Cześć Manga, dobrze że się nawróciłeś Creepy
Cześć Manga, przed twoim zniknięciem nie zdążyliśmy za dużo pogadać. Może to się nadrobi Torll
Może nie gadaliśmy, ale Cię pamiętam z nicka Grinning