Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Lafayette... To chyba z francuska!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat ten jest dość oklepany, ale postaram się coś od siebie dołożyć.

Nie ma nic ciekawego w opowiadaniu o sobie, poza kilkoma sprawami które należy poruszyć. Jeżeli miałbym sam siebie określić stosem mądrze brzmiących epitetów, zrobiłbym to tak:
Błyskotliwy dyletant uważający się za luminarza nauk humanistycznych, karykaturalny pieczeniarz, cichcem czapkujący europejskim wolnościowcom. Mistyfikator pretendujący do wszechwiedzy, grafoman żądający dla swej figury Parnasu, szermierz bijący się ostrzem o prawdę, cnotę i honor, cynik gromiący bezprzykładnie głupotę, demagogię i konformizm, pajac opętany kultem wiedzy i inteligencji. Rezoner, protagonista, mizantrop.
Za pomocą jakichkolwiek werbalnych i niewerbalnych środków. w tych kilku niedookreślonych zbitkach wyrazowych, nie da się niczego opisać, a zwłaszcza indywidualnej natury ludzkiej, ale mam nadzieję że dostatecznie udało mi się przybliżyć to, kim przychodzi mi być.

Pretenduję do miana fana cRPG, chociaż moje, dość skromne, doświadczenie nie pozwala mi się na ochrzczenie się tym zaszczytnym mianem.

Mam nadzieję, że moja osoba was nie zrazi. Jestem uradowany, mogąc być członkiem jednej z najszybciej rozwijających się społeczności związanej z grami!