Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Człowiek idący pod prąd wita :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim! Na imię mi Szymon i mam 15 lat. W sieci znają mnie na kilku forach jako Yohokaru. Na codzień w wolnym czasie oddaję się swej pasji, która z PlayStation szybko się przerodziła w szeroko pojęty RetroGaming. Kolekcję gier jakąś mam tam, ale lepiej jej nie pokazywać, bo poleciałyby banany :/

Dlaczego retro? A no denerwuje mnie zgraja bogatych dzieci, które twierdzą, że jeśli gra nie ma dobrej grafiki lub wyczesanego multi, to jest do niczego. Jakoś wszyscy kiedyś grali w Tekkena trzeciego, czy Tanki na Pegasusie i jakoś nikt nie narzekał. Sam posiadam dwie pierwsze konsole Sony i nawet dzisiaj potrafię się świetnie bawić przy takim Crash Team Racing, tak jak ktoś przy Diablo III

Z racji, że lubię zostawić zawsze coś po sobie, to piszę recenzje ukończonych przez siebie gier (narazie PSX i PS2, ale chcę zasób platformowy powiększyć). Czasem wychodzą lepiej, czasem gorzej, ale cieszy mnie fakt, że ktoś je czyta i komentuje. Moim ulubionym gatunkiem są wyścigi, ale dobrą grą z innego gatunku nie pogardzę. Aktualnie ogrywam:

PC: NFS 4 High Stakes
PS2: Killzone, ATV Offroad Fury

No i tyle Smiling. Mam nadzieję, że szybko się tu zadomowię.

Eri się za Tobą rozgląda, do roboty Devil.
Witam! Gimbus lubiący stare pykały, no normalnie drugi ja. Jeszcze brakuje zamiłowania do pieniędzy i acziwementów.