Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Konnichiwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Konnichiwa gozaimasu!

Hajime machte mina san. Na imię mi Michał, lat 26, trafiłem tu bo lubię niekonwencjonalne myślenie. Graczem jestem od wczesnego dzieciństwa, niestety wiek i zawód wykonywany mocno nie pasują do rysopisu, także buszuje po sieci w poszukiwaniu miejsc gdzie mogę podzielić się swoją pasją z innymi, podobnie myślącymi, ludzi. Platforma to oczywiście PC (chociaż nie jestem fanatykiem, grałem na konsolach, ale własnej niestety nie posiadam). Ulubiony gatunek to bezsprzecznie strategie ekonomiczne. Mógłbym godzinami wpatrywać się w wykresy, słupki, zestawienia i podliczenia, oraz rozplanowywać budowę kolejnego osiedla, lub połączenia handlowego. Jednak od około 8 lat jestem związany z MMO w różnych formach i wydaniach. Enough about me. Time to get serious.

antico
Patrz dzej, zdrajca rasy, japoniec! Tylko chiński Heart

A tak serio to witaj na forum Winking Śmieję się, bo my akurat uczymy się chińskiego Grinning
Ja chciałem się uczyć japońskiego przed chińskim, ale pomińmy to milczeniem. Wololo

A jakiś ulubiony tytył antico? Bo mam akurat ochotę na wpatrywanie się w słupki i podliczenia, to może coś polecisz ?

Witamy na forum SmilingRASENGAN! Trollface
Witam serdecznie Towarzysza MMo. Szykuj się, będzie robota w branży Devil.